cs.gif  česky
en.gif  english
11. 12. 2018 » 0 °C
       
Gallery | Thermometer | Student union | Webmail | CTU | Partners | Search | MyInfo

News

- Friday, 11. May 2007 -  Comments
Detaily si můžete přečist na news nebo po přihlašení i zde na webnews :)
- Wednesday, 9. May 2007 -  Comments [1]
Mapový server na mk.cvut.cz byl znovu po přibližně čtyřech(!) letech znovu vzkříšen. Zatím je nový web ve stádiu vývoje, ale rád bych apeloval na Vás všechny, kteří byste chtěli pomoci se spravováním a tříděním rozsáhlé databáze map (cca 19GB), abyste se mi napsali krátký E-Mail. (Kladný vztah ke kartografii výhodou :) )

Server je navíc otevřen pro nové registrace a každý přihlášený uživatel má možnost nahrávat nové mapy, které budou po schválení roztříděny a dostupné pro veřejnost.
- Thursday, 26. April 2007 -  Comments
Tato novinka nezastupuje názory představenstva klubu Masařka, ale existuje jako vyjádření SiliconHillu, který využil bodu v uzavřené smlouvě mezi námi a SH a zažádal o propagaci na našich stránkách.

V sobotu 31.3.2007 byl v souladu se stanovami a interními předpisy Studentské unie ČVUT odvolán vedoucí projektu Audiovizuální centrum Silicon Hill, Radek Novotný.

Při kontrole vybavení projektu byly zjištěny následující skutečnosti: Odvolané vedení projektu ještě před svým odvoláním: zaregistrovalo novou doménu projektu, smazalo veškerá data včetně operačních systémů ze serverů projektu, zcizilo tvorbu vzniklou během tříleté činnosti projektu zcizilo spotřební materiál z prostor klubu, včetně datových nosičů. Po odvolání vedení AVC lidé z odvolaného vedení neoprávněně šířili dezinformaci, že byl projekt AVC SH ukončen, k čemuž neměli právo a čímž poškodili dobré jméno klubu Silicon Hill.

Zbyněk Čech
předseda klubu Silicon Hill
s podporou představenstva klubu Silicon Hill

Usnesení: Schválení tiskového prohlášení. (22:49)
Hlasování: Pro 10, proti 1, zdržel se 4
Schváleno.


Zbyněk Čech přednesl seznam faktů, která jsou jasná a kvůli spekulacím je potřebné je schválit představenstvem, aby nebyly dále zpochybňovány. Představenstvo seznam prodiskutovalo a v jednotlivých formulacích dotáhlo.

Fakta:
AVC mělo poslední rok nabídku stát se samostatným klubem, tato jim byla několikrát připomínána, naposledy počátkem února 2007. Vedení SH se pokoušelo řešit problém smírčí cestou s vedením AVC posledních 6 měsíců. Jediným zásahem Zbyňka Čecha vůči AVC v této kauze bylo odvolání vedoucího projektu AVC SH. Bývalé vedení projektu ještě před svým odvoláním připravilo diverzní akci, kde zcizilo veškerá data, jenž byla během projektu vytvořena s výjimkou výsledných videí. Bývalé vedení používalo ve studiu ilegální software. Bývalé vedení přechovávalo ilegální obsah na serverech klubu.
Usnesení: Představenstvo schvaluje fakta v kauze AVC
Hlasování: Pro 11, proti 1, zdržel se 3
Schváleno.
- Tuesday, 27. March 2007 -  Comments
Dodelal jsem system rezervaci i pro pradelny a odstranil par chybek uz nejde mazat uzivatelum rezervace v minulosti nejde vkladat rezervace do minulosti pridal sem libovolnej popisek ke kazde rezervaci (zobrazi se po najeti kurzorem nad jmeno cloveka ktery si to zamluvil) do pradelny se jde zarezervovat jen 2krat za mesic do jinych mistnosti se lze zarezervovat libovolne ale jen jednou denne (s tim, ze spravci maji za ukol hlidat, aby se vsichni chovali ferove a nezapisovali si "co to jde", jen abyste byli v mistnosti sami. Tohle nechceme a takove rezervace budeme mazat)

Melo by to byt plne funkcni i s administracnim rozhranim pro spravce jednotlivych mistnosti.
- Monday, 4. December 2006 -  Comments
Opět se koná národní prezentace pořádaná klubem ISC.
Tentokrát se vám v celé své kráse představí Polsko.
Poznáte ty nejkrásnější místa Polska a ochutnáte zajímavá jídla.
Těšíme se na vás! Kdy?
6.12.2006, večer od 19:00. Kde?
Studentský klub v Masarykově koleji, Thákurova 1.
Výpadky funkčnosti čteček magnetických karet
- Friday, 1. December 2006 -  Comments
Během soboty 2.12.2006 bude docházet k výpadkům funkčnosti čteček magnetických karet z důvodu zavádění nového softwaru.
- Wednesday, 29. November 2006 -  Comments
Přijďte se podívat na národní prezentace studentů z Dánska, Belgie a Holandska.
Dozvíte se více o jejich národních zvycích, kultuře a o jejich kuchařském umění. Zábava a zážitky zaručeny! Kdy?
29.11.2006, večer od 18:00. Kde?
Studentský klub v Masarykově koleji, Thákurova 1.
- Wednesday, 25. October 2006 -  Comments
Chcete se naučit jak fungují počítačové a datové sítě? Jak ten internet vlastně funguje? Konfigurovat a administrovat aktivní prvky firmy Cisco? Neváhejte a staňte se studenty lokální Cisco networking akademie v Dejvicích.

Co přesně se naučíte?
V prvním semestru základy síťových technologií (bez těch to nejde): terminologii protokoly ISO/OSI model LAN, WAN kabeláž ethernet IP Co potřebujete?
Být členem Studentské unie ČVUT.
Rozumět anglickému textu.
Pokud už máte nějaké znalosti z oblasti síťových technologií budete mít výhodu.
Úspěšně projít přijímacím pohovorem.

Při výběru budou zvýhodněni aktivní členové Studentské unie ČVUT.
Pokud vás nabídka studia zaujala, zaregistrujte se na stánkách http://www.celn.cz/amos. Vyberte akademii SU CVUT Dejvice Praha a druh studia zvolte nekomerční placené. Poplatek za 1. semestr studia činí 2500 Kč.

Pohovory budou probíhat v uterý 24.10. od 19:00 v prostorách učebny na Bubenečské koleji.
Kdo se nemůže dostavit ať napíše email na johnny@ok.cvut.cz.
- Tuesday, 26. September 2006 -  Comments
Odedneška má Masarykova kolej nové webové stránky. Důraz byl kladen hlavně na nové funkce. Od nynějška máte přístup k osobnímu nastavení, měření trafficu a ke správě vašich PC.
Služba Webnews
- Wednesday, 26. April 2006 -  Comments [1]
Odedneška můžete navštěvovat kolejní newsy i přes webové rozhraní, kdekoliv budete mimo kolej. Odkaz na newsy naleznete v levém menu dole.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Most read ...

» Network FAQ
» Sport
» Providers
»
» Rules
» Contacts
» Masařka
» Students club
» Cultural room
» Network

Polls ...

Celkem hlasů:
více anket ...