cs.gif  česky
en.gif  english
16. 2. 2019 » 0 °C
       
Gallery | Thermometer | Student union | Webmail | CTU | Partners | Search | MyInfo

News

- Wednesday, 6. January 2010 -  Comments [1]
Vzhledem ke stále nižší účasti v anketě hodnocení výuky bychom Vás rádi upozornili, že máte možnost dát najevo svůj názor k průběhu výuky a ohodnotit vyučující samotné. Nelíbil se Vám způsob výkladu? Byl k Vám vyučující nějak zaujatý? Byly studijní materiály nekvalitní? Prosím dejte o tom vědět ostatním studentům. Anketa tu není jen proto, aby byli dobří profesoři chválení a špatní trestání, ale hlavně proto, aby sloužila jiným studentům při výběru volitelných předmětů nebo při výběru cvičících. Otevření anketního systému se může pro různé fakulty lišit, více byste měli nalézt na stránkách Vaší fakulty.
Anketa na večeře v menze o víkendech
- Thursday, 17. December 2009 -  Comments [4]
Dnes jsem v menze objevil anketu na téma znovuzavedení večeří u nás na koleji o víkendech. Anketní lístky jsou hned u schránky kam se vhazují, za dveřmi do menzy a dají se odevzdat na recepci nebo vhodit do připravené schránky v menze.
- Friday, 4. December 2009 -  Comments
Kdy: Čtvrtek 10. 12. 2009 , 13:00 - 14:30
Kde: Učebna 03, 4. NP, NTK, Technická 6, Praha 6 (vstup do budovy NTK je na průkazku ČVUT)
Přednášející: PhDr. Ludmila Tichá, Ústřední knihovna ČVUT
Na seminář se prosím přihlaste pomocí následujícího formuláře - knihovny.cvut.cz/studium/prihlaska/formular.html
Plánovaný konec podpory síťových prvků s rychlostí 10Mbit/s
- Saturday, 28. November 2009 -  Comments
Od ledna 2010 plánujeme ukončit podporu starých síťových karet s maximální rychlostí 10Mbit/s. Pokud vlastníte takovouto kartu, nebo jiný prvek, bude nutné ji vyměnit za novější typ. Pokud nevíte, jakou kartu ve svém PC/notebooku máte, nejspíše to najdete na stránkách výrobce nebo prodejce Vašeho počítače. Pokud ani pak nezjistíte, jakou maximální rychlost Vaše karta podporuje, napište nám na admin@mk.cvut.cz. Tato změna se dotkne jen velmi malého procenta z Vás. Reálně se to může týkat těch z Vás, kdo vlastníte počítače starší více než pět let.
Krádeže nádobí v menze MK
- Thursday, 26. November 2009 -  Comments [9]
Z mezny MK neustále mizí nádobí, které se pak objevuje na pokojích ubytovaných studentů. Upozorňujeme studenty, že prostor menzy je monitorován kamerou. Snímky mohou sloužit k usvědčení vinníka.
- Wednesday, 18. November 2009 -  Comments
Dnešním dnem počínaje můžete hlasovat pro své kandidáty. Volební programy a kandidátky jsou na adrese volby.mk.cvut.cz, kde můžete také odevzdat svůj hlas. Hlasování končí 26. 11. 2009 v 20:00. Vytištěné kandidátky budou také k nahlédnutí ve vestibulu koleje. Díky za Váš čas.
- Tuesday, 17. November 2009 -  Comments [2]
Zápis z jednání dne 12. 11. 2009 viz přiložený soubor Zapis_jednani_se_studenty_ceny_kolejneho.doc
Kontrola budovy statikem
- Friday, 13. November 2009 -  Comments [4]
Kvůli plánované výstavbě a rozšíření linky A pražského metra právě probíhá kontrola budovy statikem. Je možné, že statik navštíví i Váš pokoj nebo buňku. Bude vždy v doprovodu zaměstnance koleje. Děkujeme za pochopení.
- Wednesday, 11. November 2009 -  Comments
Chtěli bychom upozornit, že máte posledních několik dní na podání Vašich kandidátek. Přihlášky musíte podat do 17. 11. 2009. Více informací najdete v odkazu výše [pdf].
Petice za nezdražování koleje
- Wednesday, 11. November 2009 -  Comments
Tak tady je link na petici za nezdražování koleje. Klidně to šiřte i lidem co nejsou na MK, ale podmínka je, aby byli studenti ČVUT a obyvatelé kolejí SUZ. http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detail.php?id=269

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Most read ...

» Network FAQ
» Sport
» Room administrators
»
» Rules
» Contacts
» Masařka
» Billiard room
» Students club
» Network

Polls ...

Celkem hlasů:
více anket ...