cs.gif  česky
en.gif  english
18. 12. 2018 » 0 °C
       
Gallery | Thermometer | Student union | Webmail | CTU | Partners | Search | MyInfo

News

Úprava sítě / Network reconstruction
- Monday, 25. August 2014 -  Comments
Během následujících několika dní dojde k úpravě topologie počítačové sítě, v návaznosti na tuto úpravu dojde ke krátkým výpadkům internetového připojení a může dojít k potřebě se opětovně zaregistrovat. U stávajících uživatelů bude registrace automaticky vyřízena administrátory běhěm několika hodin.
There will be network topology change during next few days due to planned reconstruction of network. Because of this there will be short internet disconnection and new registration can be needed. Already registered users will be automaticaly connected in few hours.
Odstavka vody / Water stop
- Tuesday, 12. August 2014 -  Comments
Dne 30.8.2014 (sobota), z důvodu plánovaných oprav na objektu nepoteče v celém objektu voda. Plánovaná odstávka bude od 11:00 do 21:00. Prosím předzásobujte se předem.
Due to planned reconstruction on dormitory building, water will be shutdown . Water stop will be at 30 August (Saturday) from 11a.m. to 9p.m. Stock up in advance.
Odstavka teple vody / Hot water stop
- Wednesday, 2. July 2014 -  Comments
Z důvodu pravidelné roční odstávky parovodu (přívod tepla), nepoteče od 15.7. - 21.7. v celé budově Masarykovi koleje teplá užitková voda. Klíče od samostatných sprch na chodbách, které budou v provozu s teplou vodou, budou k zapůjčení na recepci.

Dne 19.7. nepoteče po 11 hodině po dobu zhruba 10 hodin voda vůbec, predzásobte se předem.
In the period from 15.7. to 21.7. hot water will be shutdown due to scheduled maintenance of heat source. The keys to the showers in corrdors (with own heat sources) will be placed on reception.

On 19.7. after 11 a.m. all water sources will be disconected for aprox. 10 hours. Stock up in advance.
Zrušení siťových úřeních hodin / Network office hours cancelation
- Sunday, 15. June 2014 -  Comments
Vzhledem k zapnutému síťovému prázdninovému módu jsou až do září zrušeny pravidelné středeční úřední hodiny v H421. V případě potřeby použijte sekci FAQ nebo napište na mail admin(at)mk.cvut.cz .
Due to enable holiday network regime the network office hours in H421 are closed from now to September. In case of problems read FAQ section or write email on admin(at)mk.cvut.cz .
Změna otevírací doby prádelny přes léto / Summer change of time for bed clothes changing
- Tuesday, 10. June 2014 -  Comments
Vzhledem ke sníženému počtu ubytovaných bude výměna v letních měsících od 1.7. do 15.9.2014 probíhat každý sudý (kalendářní) týden v úterý od 8 – 9 hodin.
Due to less people staying on dormitory in summer, bed clothes changing time will be changed to every even week on tuesday from 8 to 9 a.m. from 1.7. to 15.9.2014
Stěhování na léto / Summer leaving
- Tuesday, 10. June 2014 -  Comments
Pokud se vystěhováváte na léto dne 27.6., učinte tak nejpozději do poledne 27.6.2014.
If you are leaving for summer at 27.6., do it before noon of 27.6.2014.
Upozornění / Warning
- Monday, 2. June 2014 -  Comments
Vzhledem k naprostému nepořádku panujícímu na většině buněk a nákladům na úklid externí firmou, bude každý kdo se bude vystěhovávat po 15.6. POKUTOVÁN pokud v jím obývaných prostorách nebude pořádek, tak jak je uvedeno ve smlouvě. A to ať již bude nepořádek způsoben jím nebo ostatními členy buňky. Dohodněte se tedy a ukliďte si tam, nejsme přeci prasata žijící v chlívě.
Due to the utter mess prevailing in most of rooms and the cost of cleaning by external company, will be everyone leaving dormitory after 15th of June FINED if the occupied rooms will be untidy, as is stated in the accommodation contract. Whether mess is caused by him or other members of the cell. Agree on cleaning up in there with your roommates. We're not pigs living in sty or are you ?
- Tuesday, 27. May 2014 -  Comments
Zveme Vás na netradiční prezentaci studia na Českém Vysokém Učení
Technickém v Praze.

Na rozdíl od jiných akcí podobného rázu je tato akce pořádána studenty
ve spolupráci univerzitou. Díky tomu budete mít možnost zeptat se na všechny
souvislosti studia.

V průběhu akce vám nejprve představíme strukturu samotné univerzity,
ukážeme vám nejrůznější webové portály a důležité informační zdroje,
které vás budou provázet po celou dobu vašeho studia

Budete mít možnost dozvědět se informace, které se studenti obvykle
dozvídají až v průběhu studia. Díky tomu budete mít možnost se od
počátku věnovat samotnému studiu a neřešit související administrativu.

Pro odvážné jedince zde bude příležitost naobědvat se v Menze.

V odpolední části Vás stávající studenti provedou bludištěm studia na
ČVUT a upozorní Vás na nejrůznější zákoutí, která již byla mnohým osudná.

V závěru uvidíte příklady prakticky využitých znalostí, které získáte v
průběhu studia jednotlivých předmětů.

Mezi jednotlivými přednáškami vám své vysokoškolské zážitky prozradí
také úspěšní absolventi

KDY: 12.6.2014 od 10:00
KDE: Technická 2, Praha 6 - Dejvice, posluchárna T2:D3-309 (3. patro,
naproti schodům)
REGISTRACE: http://tech.su.cvut.cz/regtechnokrati
- Monday, 26. May 2014 -  Comments
MayDej je akce tvořená pod záštitou Studentské unie ČVUT, která tento nevšední sportovně společenský den plný zábavy pořádá již po jedenácté pro své členy, ale nejen pro ně. Jedná se o tradiční veselé zakončení semestru a protažení těla před náročným obdobím plným zkoušek a sezením nad skripty.

MayDej probíhá tento rok opět jenom ve sportovních areálech v Dejvicích. Součástí celého dne jsou probíhající turnaje ve fotbale, florbale, volejbale, nohejbale. Ve všech čtyřech sportech se budou vyhlašovat nejlepší týmy.

Kromě sportovních aktivit se budou také na Kotlářce roztáčet pípy a grilovat. Tento rok máme pro Vás opět připravených pár novinek, takže určitě přijeďte a uvidíte to sami.

Akce se koná v sobotu, 31. 5. 2014 v prostorech areálů ČVUT Kotlářka a Juliska. K účasti ve sportovním klání je nutná registrace týmu a složení registračního poplatku na místě. Registrační formulář a informace o výši poplatků se nachází ve spodní části této stránky. Více informací na www.maydej.cz
Grilovačka 4.6.2014/Grillparty 4.6.2014
- Monday, 26. May 2014 -  Comments
Studentský klub Masařka pořáda grill párty 4.6.2014 na dvoře Masarykovy koleje. K dispozici bude sud piva, více informací se dovíš na naších facebookových stránkach a v udalosti na facebooku.
Student club Masarka organize grill party at 4.6.2014 on court at Masarykova dorm. There will be beer, more information are presented on our facebook page and on event page on facebook.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Most read ...

» Network FAQ
» Sport
» Providers
»
» Rules
» Contacts
» Masařka
» Students club
» Cultural room
» Network

Polls ...

Celkem hlasů:
více anket ...