cs.gif  česky
en.gif  english
16. 2. 2019 » 0 °C
       
Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

DVBgrab mimo provoz
- Wednesday, 4. June 2008 -  Komentáře
Služba DVBgrab byla dnes ráno zastavena z důvodu vadného disku na serveru, na kterém jsou graby uloženy. Zjišťujeme, zda-li bude možné data obnovit a pokusíme se službu brzy opět spustit. Kvůli restartům serveru je možné, že se vyskytnou krátké výpadky streamované televize.
Boxovací pytel
- Monday, 5. May 2008 -  Komentáře [1]
V místnosti J282 (tělocvična) je nově umístěn boxovací pytel. K procvičení jsou v místnosti též dvoje švihadla. Správce místnosti: Pavel Nováček, H304.
- Tuesday, 22. April 2008 -  Komentáře
Do kuchyně H374 bylo zakoupeno nové nádobí, pro podrobnosti si prohlédněte dokument s pravidly.
Máte-li zájem využívat (a nechat koupit) další nádobí, napište a po uvážení jej možná pořídíme.

Pokud spravujete kuchyni a chcete zakoupit nějaké nádobí, vzneste oficiální dotaz na představenstvo klubu Masařka.
New utensils were bought to kitchen H374. Read kitchen rules for details.
If you want to use utensils that are not in the list, let me know and I will buy them if they're worth that

If you are a provider of kitchen key and want to buy new utensils, feel free to contact the board of directors of club Masařka.
Kolárna - dodatek
- Wednesday, 9. April 2008 -  Komentáře
Kdo máte v kolárně uskladněné kolo nebo nějaké jiné věci a nebudete si pořizovat nový klíč, domluvte se s panem Červeným na jejich vyzvednutí. Věci, které tam zůstanou a nikdo se k nim nebude hlásit, budou přemístěny do jiného skladu nebo vyhozeny.
Kolárna
- Tuesday, 8. April 2008 -  Komentáře
Byla vyměněna vložka ve dveřích kolárny a jsou udělány nové klíče. Zajemcům o využívání místnosti klíč na vratnou zálohu 250 Kč zapůjčí pan Červený (S241) v pracovní dny od 8:00 do 14:00. Student má povinnost vrátit klíč nejpozději v den svého odchodu z koleje.
The locks from the bicycle storage room has been changed. If you are interested in using the storage, you have to visit Mr. Červený on room S241 and bring with you 250CZK. You can come every week-day from 8am to 2pm. If you will leave the dormitory you are obliged to return your key back.
Návod k novým pračkám
- Tuesday, 1. April 2008 -  Komentáře [1]
Na webové stránky jsme dali návod k novým pračkám. Naleznete jej v dokumentech, ve složce masarka pod názvem Navod k prackam.
NOVÉ PRAČKY
- Tuesday, 18. March 2008 -  Komentáře
Omlouváme se všem studentům za vzniklé komplikace. O zprovoznění nových praček jsme se dozvěděli teprve včera. Sušárny prádla budou pravděpodobně udělány ze zbývajících prádelen na "S".
We apologize to all students for problems with laundry rooms. We've known about new washing machines since yesterday. Rooms for drying your clothes will be probably made from remaining laundry rooms in the S wing where won't be any washing machines.
NOVÉ PRAČKY
- Monday, 17. March 2008 -  Komentáře
Na koleji jsou nové profi pračky. Předpokládané zahájení provozu je 19.3. Klíče se budou půjčovat na recepci. Prosíme sledujde nástěnku dole v hale, kde budou vyvěšeny pravidla pro půjčování. Případné názory budou přeposílány vedoucí koleje, která s tímto řešením bez větší diskuze přišla.
New washing machines were bought to laundry rooms. They should be available from 19.3. Keys for them will be at the reception. Please read new rules of laundry rooms on the board in the entrance hall. Your reactions and/or suggestions are appreciated and will be forwarded to directress of the dormitory.
- Saturday, 15. March 2008 -  Komentáře
Upozorňujeme, že Ti z Vás, kteří nezaplatili platbu do dnešního data (= nemáme jejich platbu na účtě), budou prvních 15 minut z každé celé hodiny odpojeni. Po zbytek hodiny budete opět připojeni. Další platby aktualizujeme příští týden v pondělí.
We would like to notice that those who haven't payed the member fee will be disconnected for 15 minutes in every hour (i.e. 9:01 - 9:15). In the remaining time (i.e. 9:15 - 10:00) you will be connected back and so on. Payments will be updated on monday.
- Wednesday, 12. March 2008 -  Komentáře
Od dubna platí nové ceny za vnesené spotřebiče. Více informací v menu Kolej » Obecné » Ceník.
There will be new appliances prices since 1st of april. More informations are on our website in Dormitory » General » Price list.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

»
» Masařka
» Správci
» Síťové FAQ
» Menza
» Kolej
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Celkem hlasů:
více anket ...