cs.gif  česky
en.gif  english
13. 12. 2018 » 0 °C
       
Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

- Saturday, 15. March 2008 -  Komentáře
Upozorňujeme, že Ti z Vás, kteří nezaplatili platbu do dnešního data (= nemáme jejich platbu na účtě), budou prvních 15 minut z každé celé hodiny odpojeni. Po zbytek hodiny budete opět připojeni. Další platby aktualizujeme příští týden v pondělí.
We would like to notice that those who haven't payed the member fee will be disconnected for 15 minutes in every hour (i.e. 9:01 - 9:15). In the remaining time (i.e. 9:15 - 10:00) you will be connected back and so on. Payments will be updated on monday.
- Wednesday, 12. March 2008 -  Komentáře
Od dubna platí nové ceny za vnesené spotřebiče. Více informací v menu Kolej » Obecné » Ceník.
There will be new appliances prices since 1st of april. More informations are on our website in Dormitory » General » Price list.
Rezervace prádelen / Laundry reservations
- Friday, 11. January 2008 -  Komentáře [1]
Rádi bychom Vás požádali, abyste rušili své rezervace, když víte, že si nestihnete klíč vyzvednout, a uvolníte tak místo někomu, kdo by měl zájem si vyprat.

Bylo také uvedeno do provozu zasílání informativních E-Mailů o stavu rezervací prádelen a případných uvolněných místech. Zapsat se k odebírání těchto zpráv můžete na jakékoliv stránce s rezervací prádelny nebo kliknutím na tento odkaz.
We would like to ask you for checking your laundry reservations. If you are sure that you can't catch up to pick up the key or you simply don't have time to do the washing, then you can free this place to someone else.

An InfoMail service has been started today (only for laundries so far). If you subscribe, we will send you an E-Mail every day containing the reservations state or if somebody cancel his reservation. You can subscribe at any laundry reservation site or by clicking on this link.
Kolárna
- Wednesday, 21. November 2007 -  Komentáře [2]
Potřebovali bychom zjistit počet studentů, kteří využívají kolárny. Tak nám, prosím, zašlete mail na masarka@mk.cvut.cz. A kdo byste měl zájem využívat kolárnu, ale nemáte ještě klíč, tak se taky ozvěte.
Úklid
- Wednesday, 21. November 2007 -  Komentáře [3]
Připomínky, stížnosti nebo i pochvaly týkající se úklidu můžete psát do sešitu umístěného na recepci.

Upozornění: Úklidová firma není povinna odnášet z pokojů a chodeb odpadky umístěné mimo koše (krabice, igelit. tašky s odpadem,…). Zároveň nelze po nikom požadovat uklizení míst, kam je zamezen přístup (věci na poličkách, špinavé nádobí ve dřezu nebo na vařiči,…). Pokud se tak děje, je to pouze dobrá vůle ze strany uklízeček.

K ukládání odpadků slouží odpadkové místnosti na třetím, čtvrtém a pátém patře (část objektu „H“), případně kontejnery na dvoře, kam je student povinen své odpadky odnášet!!!
Attention! The cleaning company's duty isn't to clean your garbage from any other place than your recycle bin. That includes plastic bags, paper boxes, etc. Neither they have to clean places where they don't have access (shelves, dirty dishes in the sink or on the cooker, etc.).

There are garbage rooms on third, fourth and fifth floor of main wing (the part "H") or containers in the dorm yard, where all students have to put their garbage.
- Monday, 22. October 2007 -  Komentáře
Dnes byly zveřejněny kandidátky do letošních voleb do představenstva. Jsou jak na volebním webu, tak vytištěné dole v hale.
Elections candidatures has been published today. They are available at the election's website. Also available printed on the notice-board in the lobby.
Posunuti voleb - Election postponed
- Wednesday, 17. October 2007 -  Komentáře
Posunuti voleb!

Pro nedostatek kandidatu se posouva termin odevzdani kandidatek a samotnych voleb.
Kandidatky muzete posilat az do 21.10.2007 23:59. Volit pak muzete od rana 23.10.2007 az do 25.10.2007 20:00.
Vice info stale na volby.mk.cvut.cz
Election postponed!

Because of candidates lack, election for board of directors is postponed.
You can send us your ballot till 2007-10-21 11:59 PM. Election will be open from 2007-10-23 00:01 AM to 2007-10-25 8:00 PM.
More info on webpage volby.mk.cvut.cz.
Správci místností / Providers
- Wednesday, 17. October 2007 -  Komentáře
Upozorňuji,že na webu je ještě stále starý seznam správců. Na aktualizaci se pracuje a během 14 dnů by mělo být vše v pořádku. Informace o správcích najdete též na nástěnce dole v hale.

The list of providers on this site is old. We are working on new version, it will be up-to-date soon. You can find the list of providers on the bulletin board in the dormitory hall.
Platby za další semestr / Payment for next semester
- Wednesday, 10. October 2007 -  Komentáře
Platba by mela byt na nasem uctu do 15. rijna.
The payment should be on our account till October 15th.


Platte radeji nekolik dni predem at se vyhnete problemum.
It's better to pay few days before deadline to avoid problems.


Vice info: / More info:
ve FAQ / in FAQ
- Friday, 5. October 2007 -  Komentáře [1]
Dosavadní předseda klubu MASAŘKA Jaroslav Hřebeček vyhlašuje v souladu se Stanovami SU a dle vnitřních předpisů klubu MASAŘKA volby do představenstva klubu MASAŘKA. Členové klubu mohou podat svoji kandidaturu do 14.10.2007.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

»
» Masařka
» Správci
» Menza
» Síťové FAQ
» Kolej
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Celkem hlasů:
více anket ...