cs.gif  česky
en.gif  english
16. 2. 2019 » 0 °C
       
Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

Streamovaná TV a DVBgrab
- Monday, 2. February 2009 -  Komentáře [4]
Dnešním dnem byla opravena a zprovozněna služba streamované TV. Současně s tím jsme také znovu spustili možnost nechat si nahrát pořad přes DVBgrab
Linuxové účty na serveru chaos
- Friday, 16. January 2009 -  Komentáře [1]
Dnes byla provedena kompletní migrace serveru chaos na nový hardware. Dříve vytvořené uživatelské účty a jejich uložená data budou nadále k dispozici na starém serveru, přejmenovaném na chaos-old. Pokud budete mít zájem vzužívat svůj linuxový účet i na novém chaosu, tak musíte napsat e-mail administrátorům a požádat o vytvoření konta. Svá data si poté můžete překopírovat ze starého na nový stroj. Byly také nastaveny diskové kvóty na 6000MB (hodnota se může časem měnit).
ÚKLID
- Wednesday, 19. November 2008 -  Komentáře
Upozornění: Úklidová firma není povinna odnášet z pokojů a chodeb odpadky umístěné mimo koše (krabice, igelit. tašky s odpadem,…). Zároveň nelze po nikom požadovat uklizení míst, kam je zamezen přístup (věci na poličkách, špinavé nádobí ve dřezu nebo na vařiči,…). Pokud se tak děje, je to pouze dobrá vůle ze strany uklízeček.

K ukládání odpadků slouží odpadkové místnosti na třetím, čtvrtém a pátém patře (část objektu „H“), případně kontejnery na dvoře, kam je student povinen své odpadky odnášet!
Attention! The cleaning company's duty isn't to clean your garbage from any other place than your recycle bin. That includes plastic bags, paper boxes, etc. Neither they have to clean places where they don't have access (shelves, dirty dishes in the sink or on the cooker, etc.).

There are garbage rooms on third, fourth and fifth floor of main wing (the part "H") or containers in the dorm yard, where all students have to put their garbage.
Vstup a chov zvířat na MK
- Wednesday, 19. November 2008 -  Komentáře [1]
Upozorňujeme studenty, že na kolejích je zakázáno chovat a vodit jakákoliv zvířata. Vedoucí koleje může udělit výjimku a to na základě písemné žádosti. Pokud někteří studenti doposud chovají na koleji nenahlášené zvíře, tak musí tuto žádost podat do 30.11.2008. V opačném případě s nimi může být ukončena platnost ubytovací smlouvy. Více informací zde.
We would like to warn all students that it's forbidden to have any kind of pet in the dormitory rooms. Dormitory manager can give an exception following the written application. If you already have some pet on your room, you are obliged to make this application until 30. 11. 2008. If you won't meet the deadline, your accommodation can be canceled. More informations are here (in czech only).
- Monday, 3. November 2008 -  Komentáře
Dnes byl na našem webu otevřen rezervační systém pro tělocvičnu členům klubu Masařka. Další informace najdete v odkazu výše (pdf). Součástí tělocvičny je také již od minulého semestru úplně nový boxovací pytel. Rezervace jsou umožněny od 14:00 do 22:00.
We have opened an online reservation system to the gym J282 for the Masařka club members. More informations are in the czech pdf. A part of the gym is also a boxing bag. Reservations are open from 2pm to 10pm.
- Sunday, 2. November 2008 -  Komentáře
Nový playlist s aktuálními streamovanými programy je ke stažení zde.

Pro používání streamované televize není playlist potřeba, stačí spouštět vlc s parametrem vlc.exe -S sap nebo jej zapnout po spuštění vlc v menu Playlist - Aditional Sources - SAP Announcements.
Streamovaná televize
- Saturday, 1. November 2008 -  Komentáře [2]
Z důvodu přechodu z testovacích multiplexů A a B na nové multiplexy Síť 1 a 2 nefungovala včera a dnes streamovaná televize. Předpokládáme, že se budou vyskytovat ještě nějaká restarty, takže můžete očekávat výpadky i zítra. DVBgrab plánujeme spustit zítra večer, jakmile se povede odladit oba multiplexy. Momentálně funguje jen Síť 1 (veřejnoprávní televize a radiové stanice). Zítra také vydáme novou verzi statického playlistu pro ty, kteří nepoužívají dynamické načítání pomocí SAPu.
Členské příspěvky za zimní semestr 2008/2009
- Thursday, 25. September 2008 -  Komentáře
Chtěli bychom připomenout všem stávajícím i novým členům, že termín pro zaplacení členského příspěvku za zimní semestr je do 15. října. Instrukce, jak zaplatit, najdete v sekci FAQ. Děkujeme.
We would like to remind you, that you have to pay your club membership fee for the winter semester until 15th of october. There are instructions of how to pay on our website in the section FAQ. Thank you.
- Tuesday, 26. August 2008 -  Komentáře
Po nezvykle dlouhé době jsme dnes obnovili funkčnost serveru DVBgrab. Je možné, že se vyskytnou nějaké krátké výpadky, takže považujte zatím provoz za testovací. Nicméně zatím to vypadá nadějně. Další informace (pokud budou) se objeví v komentářích.
Správci místností přes prázdniny
- Tuesday, 24. June 2008 -  Komentáře [2]
Prosíme všechny správce, kteří nemají prázdninové ubytování, aby své klíče od místností odevzdali na recepci, případně donesli členům představenstva klubu!
Správci,kteří mění během prázdnin pokoj, nechť to oznámí členům představenstva klubu.
Seznam správců bude během prvního týdne prázdnin zaktualizován.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

»
» Masařka
» Správci
» Síťové FAQ
» Menza
» Kolej
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Celkem hlasů:
více anket ...