cs.gif  česky
en.gif  english
21. 4. 2018 » 0 °C
       
Blogy | Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

Kolárna - dodatek
Masařka - Wednesday, 9. April 2008 -  Komentáře
Kdo máte v kolárně uskladněné kolo nebo nějaké jiné věci a nebudete si pořizovat nový klíč, domluvte se s panem Červeným na jejich vyzvednutí. Věci, které tam zůstanou a nikdo se k nim nebude hlásit, budou přemístěny do jiného skladu nebo vyhozeny.
Kolárna
Masařka - Tuesday, 8. April 2008 -  Komentáře
Byla vyměněna vložka ve dveřích kolárny a jsou udělány nové klíče. Zajemcům o využívání místnosti klíč na vratnou zálohu 250 Kč zapůjčí pan Červený (S241) v pracovní dny od 8:00 do 14:00. Student má povinnost vrátit klíč nejpozději v den svého odchodu z koleje.
The locks from the bicycle storage room has been changed. If you are interested in using the storage, you have to visit Mr. Červený on room S241 and bring with you 250CZK. You can come every week-day from 8am to 2pm. If you will leave the dormitory you are obliged to return your key back.
Návod k novým pračkám
Masařka - Tuesday, 1. April 2008 -  Komentáře [1]
Na webové stránky jsme dali návod k novým pračkám. Naleznete jej v dokumentech, ve složce masarka pod názvem Navod k prackam.
NOVÉ PRAČKY
Masařka - Tuesday, 18. March 2008 -  Komentáře
Omlouváme se všem studentům za vzniklé komplikace. O zprovoznění nových praček jsme se dozvěděli teprve včera. Sušárny prádla budou pravděpodobně udělány ze zbývajících prádelen na "S".
We apologize to all students for problems with laundry rooms. We've known about new washing machines since yesterday. Rooms for drying your clothes will be probably made from remaining laundry rooms in the S wing where won't be any washing machines.
NOVÉ PRAČKY
Masařka - Monday, 17. March 2008 -  Komentáře
Na koleji jsou nové profi pračky. Předpokládané zahájení provozu je 19.3. Klíče se budou půjčovat na recepci. Prosíme sledujde nástěnku dole v hale, kde budou vyvěšeny pravidla pro půjčování. Případné názory budou přeposílány vedoucí koleje, která s tímto řešením bez větší diskuze přišla.
New washing machines were bought to laundry rooms. They should be available from 19.3. Keys for them will be at the reception. Please read new rules of laundry rooms on the board in the entrance hall. Your reactions and/or suggestions are appreciated and will be forwarded to directress of the dormitory.
Masařka - Saturday, 15. March 2008 -  Komentáře
Upozorňujeme, že Ti z Vás, kteří nezaplatili platbu do dnešního data (= nemáme jejich platbu na účtě), budou prvních 15 minut z každé celé hodiny odpojeni. Po zbytek hodiny budete opět připojeni. Další platby aktualizujeme příští týden v pondělí.
We would like to notice that those who haven't payed the member fee will be disconnected for 15 minutes in every hour (i.e. 9:01 - 9:15). In the remaining time (i.e. 9:15 - 10:00) you will be connected back and so on. Payments will be updated on monday.
Masařka - Wednesday, 12. March 2008 -  Komentáře
Od dubna platí nové ceny za vnesené spotřebiče. Více informací v menu Kolej » Obecné » Ceník.
There will be new appliances prices since 1st of april. More informations are on our website in Dormitory » General » Price list.
Rezervace prádelen / Laundry reservations
Masařka - Friday, 11. January 2008 -  Komentáře [1]
Rádi bychom Vás požádali, abyste rušili své rezervace, když víte, že si nestihnete klíč vyzvednout, a uvolníte tak místo někomu, kdo by měl zájem si vyprat.

Bylo také uvedeno do provozu zasílání informativních E-Mailů o stavu rezervací prádelen a případných uvolněných místech. Zapsat se k odebírání těchto zpráv můžete na jakékoliv stránce s rezervací prádelny nebo kliknutím na tento odkaz.
We would like to ask you for checking your laundry reservations. If you are sure that you can't catch up to pick up the key or you simply don't have time to do the washing, then you can free this place to someone else.

An InfoMail service has been started today (only for laundries so far). If you subscribe, we will send you an E-Mail every day containing the reservations state or if somebody cancel his reservation. You can subscribe at any laundry reservation site or by clicking on this link.
Kolárna
Masařka - Wednesday, 21. November 2007 -  Komentáře [2]
Potřebovali bychom zjistit počet studentů, kteří využívají kolárny. Tak nám, prosím, zašlete mail na masarka@mk.cvut.cz. A kdo byste měl zájem využívat kolárnu, ale nemáte ještě klíč, tak se taky ozvěte.
Úklid
Masařka - Wednesday, 21. November 2007 -  Komentáře [3]
Připomínky, stížnosti nebo i pochvaly týkající se úklidu můžete psát do sešitu umístěného na recepci.

Upozornění: Úklidová firma není povinna odnášet z pokojů a chodeb odpadky umístěné mimo koše (krabice, igelit. tašky s odpadem,…). Zároveň nelze po nikom požadovat uklizení míst, kam je zamezen přístup (věci na poličkách, špinavé nádobí ve dřezu nebo na vařiči,…). Pokud se tak děje, je to pouze dobrá vůle ze strany uklízeček.

K ukládání odpadků slouží odpadkové místnosti na třetím, čtvrtém a pátém patře (část objektu „H“), případně kontejnery na dvoře, kam je student povinen své odpadky odnášet!!!
Attention! The cleaning company's duty isn't to clean your garbage from any other place than your recycle bin. That includes plastic bags, paper boxes, etc. Neither they have to clean places where they don't have access (shelves, dirty dishes in the sink or on the cooker, etc.).

There are garbage rooms on third, fourth and fifth floor of main wing (the part "H") or containers in the dorm yard, where all students have to put their garbage.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

» Síťová TV
» Masařka
» Správci
» Menza
» Kolej
» Síťové FAQ
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Chcete na koleji saunu a jak často byste ji týdně navštěvovali?
(26) Ano, pokud možno každý den
(94) Ano, minimálně jednou týdně
(25) Ano, cca jednou měsíčně
(6) Spíše ne
(15) Určitě ne
Celkem hlasů: 440
více anket ...