cs.gif  česky
en.gif  english
23. 10. 2018 » 0 °C
       
Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

Nový projektor
- Tuesday, 26. May 2009 -  Komentáře
Do studentského klubu byl za finanční pomocí klubu Masařka zakoupen nový digitální projektor. Doufáme, že se setká s Vaší spokojeností a užijete si při návštěvách klubu ještě více zábavy.

Dále bychom chtěli upozornit, že jsme do DVBgrabu přidali také možnost grabování kanálu ČT 4 Sport!
- Sunday, 10. May 2009 -  Komentáře
Po vydarene akci MayDej, která probehla v sobotu (2.5.) Vas chci jmenem celeho klubu Pod-O-Lee pozvat na jeste povedenejsí akci MEZIBLOKY 2009, ktera startuje 13.5. ve stredu od 14 hod a potrva do vecernich hodin.
Pripravili jsme pro Vas souteze, stanky s obcerstvenim :-) vystoupi nekolik kapel a nenechte si ujit vecerni prekvapeni na zaver a mnoho dalsiho.

Jako malou ochutnavku bych uvedl, ze zacatku pivko za 15Kc, RedBull bar, cajovnu, moznost zapujceni sportoviste zdarma, kapelky Blue Rocket, Bullet Monks, Reskata a dalsi... a taky hodne pivka a masa na grilu !!!
Pro vinare jsme pripravili stanek s vinem, takze ani ti neprijdou zkratka ;-) Ze soutezi je to potom pretahovani lanem a oblibene exovani piva...

Tento rocnik bude prvnim, ve kterem spolupracujeme s Mladezi ceskeho cerveneho krize (www.mladezcck.cz). Bude zde pripraven infostanek.

Veskere informace najdete na webu:
www.mezibloky.cz
flash_banner_2009
MB_spot_2009.mp3

Prijdte se podivat a nebudete litovat.

Za skupinu PR Pod-O-Lee
Martin Proks
Dance party ve studentském klubu
- Monday, 6. April 2009 -  Komentáře
Ve čtvrtek 9. dubna bude v prostorách studentského klubu menší taneční akce pořádaná klubem Masařka. Vstup je zdarma a rádi uvidíme co nejvíce lidí. Předpokládaný začátek po 19:00 a konec kolem druhé hodiny ráno.
Členské příspěvky za letní semestr 2008/2009
- Wednesday, 18. February 2009 -  Komentáře
Chtěli bychom připomenout všem stávajícím i novým členům, že termín pro zaplacení členského příspěvku za letní semestr je do 15. března. Instrukce, jak zaplatit, najdete v sekci FAQ. Děkujeme.
We would like to remind you, that you have to pay your club membership fee for the summer semester until 15th of march. There are instructions how to pay on our website in the section FAQ. Thank you.
Kuchyňka H474
- Saturday, 7. February 2009 -  Komentáře
Pozor, do dnešného dne není znám správce kuchyňky H474. Prosíme všechny, kteří mají nějaké zprávy o klíči k této místnosti, o zaslání info (masarka@mk.cvut.cz). V případě, že se klíč nenajde, bude vyměněna FAB vložka u zámku.
Streamovaná TV a DVBgrab
- Monday, 2. February 2009 -  Komentáře [4]
Dnešním dnem byla opravena a zprovozněna služba streamované TV. Současně s tím jsme také znovu spustili možnost nechat si nahrát pořad přes DVBgrab
Linuxové účty na serveru chaos
- Friday, 16. January 2009 -  Komentáře [1]
Dnes byla provedena kompletní migrace serveru chaos na nový hardware. Dříve vytvořené uživatelské účty a jejich uložená data budou nadále k dispozici na starém serveru, přejmenovaném na chaos-old. Pokud budete mít zájem vzužívat svůj linuxový účet i na novém chaosu, tak musíte napsat e-mail administrátorům a požádat o vytvoření konta. Svá data si poté můžete překopírovat ze starého na nový stroj. Byly také nastaveny diskové kvóty na 6000MB (hodnota se může časem měnit).
ÚKLID
- Wednesday, 19. November 2008 -  Komentáře
Upozornění: Úklidová firma není povinna odnášet z pokojů a chodeb odpadky umístěné mimo koše (krabice, igelit. tašky s odpadem,…). Zároveň nelze po nikom požadovat uklizení míst, kam je zamezen přístup (věci na poličkách, špinavé nádobí ve dřezu nebo na vařiči,…). Pokud se tak děje, je to pouze dobrá vůle ze strany uklízeček.

K ukládání odpadků slouží odpadkové místnosti na třetím, čtvrtém a pátém patře (část objektu „H“), případně kontejnery na dvoře, kam je student povinen své odpadky odnášet!
Attention! The cleaning company's duty isn't to clean your garbage from any other place than your recycle bin. That includes plastic bags, paper boxes, etc. Neither they have to clean places where they don't have access (shelves, dirty dishes in the sink or on the cooker, etc.).

There are garbage rooms on third, fourth and fifth floor of main wing (the part "H") or containers in the dorm yard, where all students have to put their garbage.
Vstup a chov zvířat na MK
- Wednesday, 19. November 2008 -  Komentáře [1]
Upozorňujeme studenty, že na kolejích je zakázáno chovat a vodit jakákoliv zvířata. Vedoucí koleje může udělit výjimku a to na základě písemné žádosti. Pokud někteří studenti doposud chovají na koleji nenahlášené zvíře, tak musí tuto žádost podat do 30.11.2008. V opačném případě s nimi může být ukončena platnost ubytovací smlouvy. Více informací zde.
We would like to warn all students that it's forbidden to have any kind of pet in the dormitory rooms. Dormitory manager can give an exception following the written application. If you already have some pet on your room, you are obliged to make this application until 30. 11. 2008. If you won't meet the deadline, your accommodation can be canceled. More informations are here (in czech only).
- Monday, 3. November 2008 -  Komentáře
Dnes byl na našem webu otevřen rezervační systém pro tělocvičnu členům klubu Masařka. Další informace najdete v odkazu výše (pdf). Součástí tělocvičny je také již od minulého semestru úplně nový boxovací pytel. Rezervace jsou umožněny od 14:00 do 22:00.
We have opened an online reservation system to the gym J282 for the Masařka club members. More informations are in the czech pdf. A part of the gym is also a boxing bag. Reservations are open from 2pm to 10pm.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

» Síťová TV
» Masařka
» Správci
» Menza
» Kolej
» Síťové FAQ
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Celkem hlasů:
více anket ...