cs.gif  česky
en.gif  english
13. 12. 2018 » 0 °C
       
Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

Ceny letního ubytování pro studenty přecházející z Bc. do Mgr. studia
- Wednesday, 1. July 2009 -  Komentáře
Kdo ukončil Bc. nebo Mgr. studium a požádal o prázdninové ubytovaní + bude pokračovat dále ve studiu, musí co nejdříve dodat potvrzení o přijetí k dalšímu studiu nebo jiný doklad do ubytovací kanceláře na Strahov, aby mohl od 3.7.09 bydlet za snížené prázdninové kolejné, jinak bude stále platit samopláteckou cenu !

Kdo takové potvrzení ještě nemá, musí platit cenu samopláteckou. Pokud při nástupu na kolej (na podzim) donese potvrzení o přijetí s tím, že platil přes prázdniny právě cenu samopláteckou, bude mu rozdíl od studentského letního ubytování vrácen (buď v hotovosti nebo jako přeplatek na účet SUZ). O toto je ale nutné při nástupu v září požádat.

Shrnutí: ukončil(a) jste Bc. nebo Mgr. - 3 dny po SZZ máte cenu kolejného, potom jste samoplátce do 3.7., pokud dáte potvrzení včas - od 3.7. máte snížené kolejné.
Informace k odstěhování a výše kauce
- Wednesday, 17. June 2009 -  Komentáře
Ti co mají rezervaci na přístí rok, tak se zvýšila aukce (jistina) z 2000 na 2500, takže když se budete odstěhovávat doporučuji doplatit 500 a je to bez starostí. Jinak termín kdy má být uhrazena jistina je do konce srpna.

Odstěhovat se můžete kdykoli, jen je třeba zajít za Vedoucí ubytovacího úseku: Mgr. Danou Pomajslovou pokoj S238, zkontroluje pokoj, sepíše s Vámi předávací protokol a můžete jet.
Letní správce stolního tenisu
- Tuesday, 16. June 2009 -  Komentáře
Hledám dobrovolníka/dobrovolnici na správu místnosti se stolním tenisem v průběhu letních prázdnin 2009. Zájemci pište na mail Masařky, zajděte za mnou (H318), nebo volejte.
Vyklízení skladů!
- Tuesday, 16. June 2009 -  Komentáře
Před koncem tohoto semestru je nutné vyklidit všechny sklady, ve kterých jsou věci bez označení a jmenovky. Neoznačené věci budou zlikvidovány dne 25.6. Případné dotazy směřujte na správce skladů!
Náklady na zajištění požární bezpečnosti koleje
- Tuesday, 16. June 2009 -  Komentáře
Touto cestou informujeme všechny ubytované, že z peněz, které jsou určeny na zlepšení vybavení koleje a s kterými může nakládat studentská samospráva, byla použita naprosto zbytečně částka přes 15 000 Kč na zajištění a obnovení zničeného požárního značení a zařízení (především vystříkaných hasicích přístrojů). Žádáme do budoucna ubytované o spolupráci při dopadení viníků.
Rezervace koleje na přístí rok
- Sunday, 31. May 2009 -  Komentáře
Rezervace koleje na přístí rok

Informace k rezervacím: info_rezervace_2009

Postup pro zadávání rezervací: postup_rezervaci_2009

rezervaci provádějte zde: rezervace_2009 - uživatelské jméno a heslo stejné jako od systému KOS.

termín: 01.06. - 10.06.2009

rezervace ubytovaných studentů ČVUT v zóně do prázdnin se zájmem o ubytování 2009/2010 do prázdnin na svůj pokoj. Rezervace bude provedena na termín od 14.9.2009 do 2.7.2010.

termín: 11.06. - 21.06.2009

rezervace ubytovaných studentů ČVUT v zóně do prázdnin se zájmem o ubytování 2009/2010 do prázdnin na jiný pokoj v zóně do prázdnin v rámci všech kolejí ČVUT. V tomto termínu se Vám nabízí jen doposud neobsazená lůžka v zóně do prázdnin. Rezervace bude provedena na termín od 14.9.2009 do 2.7.2010.

REZERVACE PRO KAŽDOU Z PŘÍSLUŠNÝCH KATEGORIÍ BUDOU PŘÍSTUPNÉ VŽDY OD PRVNÍHO DNE OBDOBÍ OD 12:00
Schránka na dotazy v menze
- Friday, 29. May 2009 -  Komentáře
Schránka na zprávy, dotazy, pochvaly nebo stížnosti je již několik týdnů opět v provozu. Pokud máte cokoliv, co byste rádi sdělili vedení stravovacího úseku, tak tak můžete učinit zde. Papír s reakcemi vedení je při vstupu do menzy, hned vedle nástěnky.
Nový projektor
- Tuesday, 26. May 2009 -  Komentáře
Do studentského klubu byl za finanční pomocí klubu Masařka zakoupen nový digitální projektor. Doufáme, že se setká s Vaší spokojeností a užijete si při návštěvách klubu ještě více zábavy.

Dále bychom chtěli upozornit, že jsme do DVBgrabu přidali také možnost grabování kanálu ČT 4 Sport!
- Sunday, 10. May 2009 -  Komentáře
Po vydarene akci MayDej, která probehla v sobotu (2.5.) Vas chci jmenem celeho klubu Pod-O-Lee pozvat na jeste povedenejsí akci MEZIBLOKY 2009, ktera startuje 13.5. ve stredu od 14 hod a potrva do vecernich hodin.
Pripravili jsme pro Vas souteze, stanky s obcerstvenim :-) vystoupi nekolik kapel a nenechte si ujit vecerni prekvapeni na zaver a mnoho dalsiho.

Jako malou ochutnavku bych uvedl, ze zacatku pivko za 15Kc, RedBull bar, cajovnu, moznost zapujceni sportoviste zdarma, kapelky Blue Rocket, Bullet Monks, Reskata a dalsi... a taky hodne pivka a masa na grilu !!!
Pro vinare jsme pripravili stanek s vinem, takze ani ti neprijdou zkratka ;-) Ze soutezi je to potom pretahovani lanem a oblibene exovani piva...

Tento rocnik bude prvnim, ve kterem spolupracujeme s Mladezi ceskeho cerveneho krize (www.mladezcck.cz). Bude zde pripraven infostanek.

Veskere informace najdete na webu:
www.mezibloky.cz
flash_banner_2009
MB_spot_2009.mp3

Prijdte se podivat a nebudete litovat.

Za skupinu PR Pod-O-Lee
Martin Proks
Dance party ve studentském klubu
- Monday, 6. April 2009 -  Komentáře
Ve čtvrtek 9. dubna bude v prostorách studentského klubu menší taneční akce pořádaná klubem Masařka. Vstup je zdarma a rádi uvidíme co nejvíce lidí. Předpokládaný začátek po 19:00 a konec kolem druhé hodiny ráno.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

»
» Masařka
» Správci
» Menza
» Síťové FAQ
» Kolej
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Celkem hlasů:
více anket ...