cs.gif  česky
en.gif  english
17. 10. 2018 » 0 °C
       
Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

Členské příspěvky za letní semestr 2009/2010
- Monday, 1. March 2010 -  Komentáře
Chtěli bychom připomenout všem stávajícím i novým členům, že termín pro zaplacení členského příspěvku za letní semestr je do 15. března. Instrukce, jak zaplatit, najdete v sekci FAQ. Děkujeme.
We would like to remind you, that you have to pay your club membership fee for the summer semester until 15th of march. There are instructions how to pay on our website in the section FAQ. Thank you.
- Wednesday, 3. February 2010 -  Komentáře [2]
Chtěli jste si začít psát vlastní blog, ale myslíte si, že založit si jeden, je příliš složité? Na stránkách Blogů klubu Masařka si můžete ve dvou snadných krocích zaregistrovat vlastní webové stránky ve tvaru blogs.mk.cvut.cz/vasejmeno, kde můžete okamžitě publikovat vlastní obsah bez znalosti HTML. Registrace je povolena pouze s emailovou adresou klubového účtu (...@mk.cvut.cz).
Do you ever wanted to start writing your own blog, but you think that it is too difficult? On our website of Masařka blogs you can create your own webpage in two easy steps (blogs.mk.cvut.cz/yourname), where you can publish your own content. Registration is allowed only with Masařka club email address (...@mk.cvut.cz).
Posilovna klubu Masařka
- Tuesday, 26. January 2010 -  Komentáře [10]
Od zítřka otevřeme připravovanou posilovnu pro členy klubu Masařka v místnosti H539. Doporučujeme Vám, přečíst si návštěvní řád. V jednu hodinu mohou existovat pouze 3 souběžné rezervace, přičemž na jednu kartu může půjčovatel do posilovny vzít maximálně další dvě osoby, kartu si můžete půjčit na recepci za vratnou zálohu 200,- Kč. Prosíme, abyste všechny ohlášení poruch, žádosti nebo stížnosti posílali bez prodlení na emailovou adresu klubu, případně správci posilovny osobně. Prosím, dbejte všech pravidel, jde hlavně o Vaši bezpečnost. Při porušení pravidel Vám může být odebrán přístup do rezervačního systému.
Úklid chodníků v okolí koleje
- Wednesday, 20. January 2010 -  Komentáře [4]
S platností nové vyhlášky zodpovídá za stav chodníků jejich majitel (v našem případě městská část Praha 6). Více najdete například v článku na iDNES.cz.
Elektroměry do pokojů
- Tuesday, 12. January 2010 -  Komentáře [4]
Od 19.1. se začnou na pokoje instalovat elektroměry. Elektroměr bude instalován pro celou buňku. Vedení koleje zatím neinformovalo, kdy se bude podle elektroměrů účtovat, včas to bude oznámeno.
- Wednesday, 6. January 2010 -  Komentáře [1]
Vzhledem ke stále nižší účasti v anketě hodnocení výuky bychom Vás rádi upozornili, že máte možnost dát najevo svůj názor k průběhu výuky a ohodnotit vyučující samotné. Nelíbil se Vám způsob výkladu? Byl k Vám vyučující nějak zaujatý? Byly studijní materiály nekvalitní? Prosím dejte o tom vědět ostatním studentům. Anketa tu není jen proto, aby byli dobří profesoři chválení a špatní trestání, ale hlavně proto, aby sloužila jiným studentům při výběru volitelných předmětů nebo při výběru cvičících. Otevření anketního systému se může pro různé fakulty lišit, více byste měli nalézt na stránkách Vaší fakulty.
Anketa na večeře v menze o víkendech
- Thursday, 17. December 2009 -  Komentáře [4]
Dnes jsem v menze objevil anketu na téma znovuzavedení večeří u nás na koleji o víkendech. Anketní lístky jsou hned u schránky kam se vhazují, za dveřmi do menzy a dají se odevzdat na recepci nebo vhodit do připravené schránky v menze.
- Friday, 4. December 2009 -  Komentáře
Kdy: Čtvrtek 10. 12. 2009 , 13:00 - 14:30
Kde: Učebna 03, 4. NP, NTK, Technická 6, Praha 6 (vstup do budovy NTK je na průkazku ČVUT)
Přednášející: PhDr. Ludmila Tichá, Ústřední knihovna ČVUT
Na seminář se prosím přihlaste pomocí následujícího formuláře - knihovny.cvut.cz/studium/prihlaska/formular.html
Plánovaný konec podpory síťových prvků s rychlostí 10Mbit/s
- Saturday, 28. November 2009 -  Komentáře
Od ledna 2010 plánujeme ukončit podporu starých síťových karet s maximální rychlostí 10Mbit/s. Pokud vlastníte takovouto kartu, nebo jiný prvek, bude nutné ji vyměnit za novější typ. Pokud nevíte, jakou kartu ve svém PC/notebooku máte, nejspíše to najdete na stránkách výrobce nebo prodejce Vašeho počítače. Pokud ani pak nezjistíte, jakou maximální rychlost Vaše karta podporuje, napište nám na admin@mk.cvut.cz. Tato změna se dotkne jen velmi malého procenta z Vás. Reálně se to může týkat těch z Vás, kdo vlastníte počítače starší více než pět let.
Krádeže nádobí v menze MK
- Thursday, 26. November 2009 -  Komentáře [9]
Z mezny MK neustále mizí nádobí, které se pak objevuje na pokojích ubytovaných studentů. Upozorňujeme studenty, že prostor menzy je monitorován kamerou. Snímky mohou sloužit k usvědčení vinníka.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

» Síťová TV
» Masařka
» Správci
» Menza
» Kolej
» Síťové FAQ
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Celkem hlasů:
více anket ...