cs.gif  česky
en.gif  english
13. 12. 2018 » 0 °C
       
Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

Veletrh iKaréra 2012 - Uděláme z Vás VELKOU rybu.
- Tuesday, 6. March 2012 -  Komentáře
Přijďte se podívat dne 8. března 2012 na 18. ročník největšího,  
studenty organizovaného, pracovního veletrhu v ČR - iKariéra 2012.  
Veletrh probíhá přímo na chodbách fakulty elektrotechnické, strojní,  
stavební a nově také v přízemí NTK v pražských Dejvicích. V čase od 9  
do 15 hodin pro Vás budou připraveni zástupci 110 společností,  
hledající absolventy nebo jen řešitelé diplomových či bakalářských  
prací. Celý veletrh je otevřen široké veřejnosti a vstup je ZDARMA.  
Více informací naleznete na webu www.veletrhikariera.cz.

Můžete se  také přidat k události na 
facebooku https://www.facebook.com/events/368514289840457/.

Teší se na Vás organizátoři z řad IAESTE ČVUT Praha.
Noc univerzit
- Thursday, 23. February 2012 -  Komentáře
Vážení kolegové,

studenti a studentky vysokých škol po celé České republice dají v týdnu od 27. února najevo svůj nesouhlas s připravovanými reformami vysokého školství. Tento týden dostal název Týden neklidu, během kterého bude na vysokých školách probíhat mnoho akcí s cílem ukázat, o co by mohla společnost přijít kvůli nekvalitní a nedomyšlené vysokoškolské reformě.

Naše akademická obec ČVUT se spolu s vysokými školami v Brně, Hradci Králové, Liberci, Opavě, Plzni, Praze a Ústí nad Labem zapojí do takzvané "Noci univerzit", která je akcí pořádanou pro širokou veřejnost. Cílem Noci univerzit je ukázat, že nám na našich vysokých školách záleží a že nedopustíme ohrožení akademických obcí reformami, které by nenávratně narušily principy, na nichž se vysoké školy zakládají.

Noc univerzit se na ČVUT uskuteční v úterý 28. 2. 2012 od 16 do 22 hod. Akce bude probíhat v prostorách Fakulty stavební ČVUT v Praze, Thákurova 7/2077, Praha 6.

Společně s námi se bude na Noci univerzit podílet Česká zemědělská univerzita v Praze a Vysoká škola chemicko-technologická v Praze. K vidění bude mnoho zajímavých exponátů a přednášek, které veřejnosti přiblíží, co děláme a proč je to důležité.

Na následující den 29.2 2012 od 10:00 je naplánovaný protestní průvod Prahou, kterého se zúčastní studenti z několika univerzitních měst. Protestní průvod bude vycházet z Palachova náměstí v Praze, odkud bude pokračovat přes řeku až k Úřadu vlády ČR.

Rádi bychom Vás tímto požádali o šíření informací o těchto dvou akcích mezi vašimi blízkými a přáteli. Budeme se těšit na setkání s Vámi.

S pozdravem,

zástupci studentské komory AS ČVUT a SU ČVUT

Užitečné odkazy: www.nocuniverzit.cz, petr.olsak.net/​reforma.html, skrvs.cz.
Členské příspěvky za letní semestr 2011/2012
- Monday, 20. February 2012 -  Komentáře
Chtěli bychom připomenout všem stávajícím i novým členům, že termín pro zaplacení členského příspěvku za letní semestr je do 29. února. Instrukce, jak zaplatit, najdete v sekci FAQ. Děkujeme.
We would like to remind you, that you have to pay your club membership fee for the summer semester until 29th of february. There are instructions how to pay on our website in the section FAQ. Thank you.
Soutež kapel - MEZI BLOKY 2012
- Sunday, 12. February 2012 -  Komentáře
Jsi student VŠ a jsi členem nebo máš vlastní hudební skupinu? Chtěla by se Vaše kapela zúčastnit našeho studentského festivalu a zahrát si před spoustou lidí?
Právě nyní je tu pro Vás jedinečná možnost se na festival přihlásit. MEZI BLOKY 2012 jsou již tradičním festivalem, který pořádají studenti pro studenty.
Možnost přihlásit se mají kapely známé i neznámé. O tom, která z kapel si zahraje v letošním ročníku, rozhodnou návštěvníci webových stránek festivalu.

Neváhej a přihlas Vaši kapelu! Více informací o registraci na www.mezibloky.cz.
Přihlášky přijímáme od 6.2. do 26.2. 2012.

Pořadatelé festivalu MEZI BLOKY
Kolejní klub Pod-O-Lee, SU ČVUT
Pozvánka na InstallFest 2012
- Sunday, 12. February 2012 -  Komentáře
Dny 3. a 4. března 2012 (sobota a neděle) se opět uskuteční InstallFest pořádaný studentským klubem Silicon Hill. Místo konání je školící centrum na strahovských kolejích viz mapka. Program se skládá z přednásek a workshopů, které jsou rozděleny do obou dnů. Bude zde také probíhat turnaj v OpenAreně o doménu a další ceny od firmy Active24. Pokud již víte, že se zúčastníte, tak se můžete registrovat. Registrace neni povinná, ale pomůže pořadatelům s organizací akce.
Vstup je zdarma.
Výzva pro studenty využívající sklady
- Wednesday, 1. February 2012 -  Komentáře
Z důvodu nedostatku pořádku ve skladech (J462 a J451) bude probíhat jarní úklid. Žádáme ty, kteří mají uskladněné věci v tšchto skladech, aby zaslali email na spravci@mk.cvut.cz a identifikovali své předměty.
Pokud nebudou věci vyzvednuté do 29. 2. 2012, budou vyhozené.
Because of lack of order in storerooms (J462 and J451) there will be a spring-cleaning in these rooms. We ask all students which stuff are stored in these rooms to contact us on email spravci@mk.cvut.cz to identify their items.
If items won’t be picked up before February 29, 2012, they will be thrown away.
- Tuesday, 31. January 2012 -  Komentáře
Dosavadní předseda klubu Masařka Ondřej Morávek vyhlašuje v souladu se Stanovami SU a dle vnitřních předpisů klubu Masařka volby do představenstva klubu Masařka. Členové klubu mohou podat svoji kandidaturu do 29. 2. 2012. Více informací najdete zde.
AS ČVUT svolává shromáždění akademické obce ČVUT k reformě vysokých škol
- Thursday, 26. January 2012 -  Komentáře
AS ČVUT svolává shromáždění akademické obce ČVUT k reformě vysokých škol,
které se bude konat ve čtvrtek 2. 2. 2012 v 15:00 hodin v posluchárně 256 na Fakultě strojní, Technická ulice č. 4, Praha 6 – Dejvice

Program:   1. Zahájení
2. Podstata reformy VŠ
3. Věcný záměr zákona o vysokých školách
4. Věcný záměr zákona o finanční pomoci studentům
5. Diskuse
6. Závěr

V Praze dne 25. 1. 2012

Petr Konvalinka

předseda AS ČVUT v Praze
- Friday, 20. January 2012 -  Komentáře
Dnešním dnem byla opravena služba streamované TV i služba DVBgrab. Bylo opraveno zpracování programů televize Prima, kde proběhly změny začátkem roku 2012.
Hledáme správce místností
- Thursday, 19. January 2012 -  Komentáře
Hledáme dobrovolníky na správu místností spravovaných studentskou samosprávou. Chybí nám správce skladu a posilovny. Veškeré rezervace těchto místnosti jsou již pouze elektronicky na webu rezervačního systému klubu Masařka. V případě zájmu se obraťte na slečnu Družeckou v kanceláři S237.

V případě jakýkoliv dotazů, pište na masarka@mk.cvut.cz.

Děkujeme za Váš zájem.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

»
» Masařka
» Správci
» Menza
» Síťové FAQ
» Kolej
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Celkem hlasů:
více anket ...