cs.gif  česky
en.gif  english
17. 2. 2019 » 0 °C
       
Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

SOUTĚŽ na téma „orientační systém na koleji“
- Tuesday, 31. July 2012 -  Komentáře
Studentský klub Masařka vyhlašuje SOUTĚŽ na téma „orientační systém na koleji“.

Zadáním soutěže je navrhnout intuitivní orientační systém na chodbách a Internetovou aplikaci. Dále kvalifikovaně odhadnout náklady spojené s realizací projektu (štítky, mapky, apod.).

Do soutěže se mohou zapojit jednotlivci či týmy. Příhlásit svůj návrh je možné do 30.10.2012.

Studenti, kteří se zapojí do soutěže, se stanou na jeden semestr členy klubu Masařka a bude jim odpuštěn členský příspěvek. Vítězný tým (jednotlivec) se stane členem na dva semestry.

Vítězný návrh bude ve stanoveném termínu vybrán členy klubu Masařka a vedením koleje hlasováním při společném setkání ve studentském klubu v suterénu na Masarykově koleji.

Pro registraci či dotazy pište prosím na: masarka@mk.cvut.cz

Klub Masařka
Hledáme správce místností
- Friday, 6. July 2012 -  Komentáře
Hledáme dobrovolníky na správu místností spravovaných studentskou samosprávou. Chybí nám správci dvou kuchyněk (čtvrté a páté patro), stolního tenisu a sušárny. Veškeré rezervace těchto místnosti jsou již pouze elektronicky na webu rezervačního systému klubu Masařka. V případě zájmu se obraťte na slečnu Družeckou v kanceláři S237. V případě jakýkoliv dotazů, pište na masarka@mk.cvut.cz. Děkujeme za Váš zájem.
Výpadek elektrické sítě
- Friday, 6. July 2012 -  Komentáře [1]
Dne 18.7.2012 v době od 16:00 - 23:00 bude z technických důvodů přerušena dodávka elektrické energie. Děkujeme za pochopení
On July 18, 2012 in the period from 4pm to 11pm will be interrupted for technical reasons, supply of electricity. Thank you for understanding
Prázdninový provoz
- Tuesday, 26. June 2012 -  Komentáře
Během období prázdnin dochází ke změnám chodu koleje: Internet je zdarma pro všechny. Jediná nutná podmínka je registrace. Výměna prádla je pouze ve středu (lichý týden) od 8:00 do 9:00. V restauraci nejsou k dispozici večere. Dále studentský klub bude od 6.8. do 31.8. zavřený.
During the summer holidays will be some changes: Internet connection is free charge. Only registration is required. Bedclothes changing is only on wednesday (odd week) from 8am to 9am. Dinners aren't in student's hall. Students club will be closed from 6.8. to 31.8.
Nahlášení psů
- Sunday, 24. June 2012 -  Komentáře
Prosíme všechny ubytované, aby nahlásili své psy v případě, že tak ještě neučinili. V blízké době bude probíhat kontrola.
ČVUT bude v Tech zóně na Sázavafestu.
- Monday, 4. June 2012 -  Komentáře
Přijeďte si ve dnech 2. – 5. 8. odpočinout a pobavit se na fesťák. ČVUT patří mezi partnery festivalu a díky tomu máte, studenti a zaměstnanci ČVUT, jedinečnou příležitost zakoupit si vstupenky za super price – 1 vstupenka se slevou 150,- Kč + 1 vstupenka zdarma, takže to se fakt vyplatí. Zajďete do Infocentra ČVUT a VŠCHT, Šolínova 7, Praha 6 a po předložení průkazu studenta nebo zaměstnance ČVUT nebo ISIC dostanete vstupenky za pár babek. ČVUT se bude na Sázavafestu v Tech zóně interaktivně prezentovat, tak přijeďte taky podpořit vaši alma mater. Více o festivalu http://www.sazavafest.cz/
Turnaj ve stolním fotbálku
- Friday, 18. May 2012 -  Komentáře
Klub masařka porádá 30.5.2012 v studentkém klubu turnaj ve stolním fotbálku.

Harmonogram:
19:00 - 20:00 zápis a volný trénink
20:00 - 21:30 kvalifikační zápasy
21:30 - 23:30 vyřazovací zápasy
23:30 - 00:00 vyhlášení vítězů

Startovné:
100Kč na dvojici, hry zdarma

Fotbálky:
3 stoly (Rosengart, Storm, Boťa)

Výhry:
1. místo - poháry + 50% ze startovného
2. místo - poháry + 30% ze startovného
3. místo - poháry + 20% ze startovného


Při zápisu předem na email: michal.strnad@mk.cvut.cz startovné pouze 80Kč
Turnaj není určen pro profesionální hráče (prvních 200 SuperCZ a 2000 ITSF
Plánovaná odstávka IS ČVUT
- Wednesday, 9. May 2012 -  Komentáře
Vážení uživatelé a správci IT,

dne 18.5. bude probíhat 2. letošní plánovaná odstávka IS ČVUT.
Odstávka potrvá od 8.00 do 14.00 hod. a bude se týkat všech produkčních databází a většiny aplikačních serverů. Během této odstávky bude aktualizován firmware na hlavním databázovém serveru a na diskových polích.
Mimo provoz bude většina aplikací IS:
ALEPH, ANKETA, SSU - usermap, IDM, INFOREK, HelpDesk, SFIS, KOS, atd. web ČVUT a všechny ostatní weby na serveru www5.is.cvut.cz

POZOR! Jelikož nepůjde SSU nebude možné přihlášení do aplikací, které se proti SSU autorizují!! Tyto aplikace budou tedy také nedostupné!

Změny IP adres
- Saturday, 5. May 2012 -  Komentáře
Během noci (5.5.2012) došlo k převedení části privátního rozsahu IP adres na veřejné IP adresy, kvůli lepší správě sítě. Pokud vám přestal Internet fungovat, tak si prosím ověřte, zdali máte povolený protokol DHCP, který slouží pro automatickou konfiguraci. V případě, že máte DHCP nastavené a ani po odpojení a znovu připojení kabelu vám Internet nejde, tak prosím kontaktujte administrátory na e-mailu admin@mk.cvut.cz.
Hledáme správce sítě
- Friday, 4. May 2012 -  Komentáře
Zajímají tě síťové technologie? Chceš získat praktické zkušenosti a poznat dobrou skupinu lidí? Pokud ano, tak nám napiš na admin@mk.cvut.cz, nebo prijď o úřední hodiny (středa od 20:00 do 21:00) do místnosti H421, a určitě se dohodneme!

Nemusíš být síťový guru, stačí mít pouze zájem učit se nové věci.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

»
» Masařka
» Správci
» Síťové FAQ
» Menza
» Kolej
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Celkem hlasů:
více anket ...