cs.gif  česky
en.gif  english
17. 10. 2018 » 0 °C
       
Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

LinuxDays 2012
- Saturday, 6. October 2012 -  Komentáře
LinuxDays je česká open source konference, která se bude odehrávat každoročně v Praze. Tato konference vznikla v roce 2012, aby nahradila zrušenou konferenci LinuxExpo. LinuxExpo mělo dlouhou tradici, ale bohužel bylo v roce 2012 zrušeno. Když se o zrušení LinuxExpa dozvěděla česká open-source komunita, zorganizovala se a jelikož všichni chtěli konferenci typu LinuxExpo (ale ještě lepší a dokonalejší), rozhodla se udělat si konferenci sama a po svém. Kdo je součástí této komunity? Začali jsme jako skupinka lidí, která se vídá na různých konferencích v Čechách a díky tomu jsou mezi organizátory konference LinuxDays lidé z různých open-source komunit. Máme mezi sebou lidi podílející se na organizaci Installfestu a díky nim, máme obrovskou podporu FIT ČVUT. Co se pokrytí v médiích týče, máme ve svých řadách šéfredaktory LinuxEXPRESu a ROOTa. Z distribucí máme lidi zastupující Fedoru, Gentoo, openSUSE a Ubuntu. Jsme tedy velmi různorodá skupinka lidí, ale díky tomu zastupujeme zájmy mnohých komunit. A díky tomu je celá konference organizována českou open-source komunitou pro open-source komunitu. Letošní ročník se odehraje 20.–21. října v Praze v areálu ČVUT v Dejvicích. Doporučujeme navštívit stránku s mapkou, kde je i popis MHD spojení. Letošní ročník bude zároveň spojen s openSUSE Conference, konferencí SUSE Labs a Gentoo miniconf, takže bude ještě úžasnější než samostatně. Více na: http://www.linuxdays.cz/cs/
Členské příspěvky za zimní semestr 2012/2013
- Tuesday, 18. September 2012 -  Komentáře
Chtěli bychom připomenout všem stávajícím i novým členům, že termín pro zaplacení členského příspěvku za zimní semestr je do 30. září. Instrukce, jak zaplatit, najdete v sekci FAQ. Děkujeme.
We would like to remind you, that you have to pay your club membership fee for the winter semester until 30th of september. There are instructions how to pay on our website in the section FAQ. Thank you.
Ukončení bezplatné WiFi | Free WiFi termination
- Tuesday, 18. September 2012 -  Komentáře
Kvůli smluvním podmínkám našeho poskytovatele Internetu, společnosti CESNET, je ukončen bezplatný provoz WiFi v prostorách vstupní haly, kongresového sálu a restaurace. Využít můžete internetové připojení na svých pokojích. Děkujeme za pochopení.
Because of terms of a contract from our Internet provider CESNET, free WiFi access at entrance hall, congress hall and restaurant is terminated. You can use the Internet connection at your rooms. Thank you for understanding.  
Zumba na Masárně
- Wednesday, 5. September 2012 -  Komentáře
Od 10.9.2012 bude možné chodit na hodiny zumby vedené Luckou Řehovou, které se budou konat každé pondělí a středu od 18:00 - 19:30 v tělocvičně (J282). Nezapomeňte si vzít sebou pevnou obuv, ručník a pití s sebou! Symbolická cena!

Více informací na e-mailu: rehoval@seznam.cz nebo na Facebooku: Zumbovani.

Hledáme webkodéra, webdesignéra a PHP programátora
- Sunday, 26. August 2012 -  Komentáře
Pokud víš co je PHP, nebo umíš vytvořit validní XHTML stránku s využitím CSS stylů, vyznáš se v databázích a chceš získat cenné zkušenosti při práci na zajímavých projektech, napiš nám na masarka@mk.cvut.cz a pobavíme se o tom. V případě, že o těchto technologiích moc nevíš, ale baví tě práce s grafikou, tak se nám stejně ozvi !
SOUTĚŽ na téma „orientační systém na koleji“
- Tuesday, 31. July 2012 -  Komentáře
Studentský klub Masařka vyhlašuje SOUTĚŽ na téma „orientační systém na koleji“.

Zadáním soutěže je navrhnout intuitivní orientační systém na chodbách a Internetovou aplikaci. Dále kvalifikovaně odhadnout náklady spojené s realizací projektu (štítky, mapky, apod.).

Do soutěže se mohou zapojit jednotlivci či týmy. Příhlásit svůj návrh je možné do 30.10.2012.

Studenti, kteří se zapojí do soutěže, se stanou na jeden semestr členy klubu Masařka a bude jim odpuštěn členský příspěvek. Vítězný tým (jednotlivec) se stane členem na dva semestry.

Vítězný návrh bude ve stanoveném termínu vybrán členy klubu Masařka a vedením koleje hlasováním při společném setkání ve studentském klubu v suterénu na Masarykově koleji.

Pro registraci či dotazy pište prosím na: masarka@mk.cvut.cz

Klub Masařka
Hledáme správce místností
- Friday, 6. July 2012 -  Komentáře
Hledáme dobrovolníky na správu místností spravovaných studentskou samosprávou. Chybí nám správci dvou kuchyněk (čtvrté a páté patro), stolního tenisu a sušárny. Veškeré rezervace těchto místnosti jsou již pouze elektronicky na webu rezervačního systému klubu Masařka. V případě zájmu se obraťte na slečnu Družeckou v kanceláři S237. V případě jakýkoliv dotazů, pište na masarka@mk.cvut.cz. Děkujeme za Váš zájem.
Výpadek elektrické sítě
- Friday, 6. July 2012 -  Komentáře [1]
Dne 18.7.2012 v době od 16:00 - 23:00 bude z technických důvodů přerušena dodávka elektrické energie. Děkujeme za pochopení
On July 18, 2012 in the period from 4pm to 11pm will be interrupted for technical reasons, supply of electricity. Thank you for understanding
Prázdninový provoz
- Tuesday, 26. June 2012 -  Komentáře
Během období prázdnin dochází ke změnám chodu koleje: Internet je zdarma pro všechny. Jediná nutná podmínka je registrace. Výměna prádla je pouze ve středu (lichý týden) od 8:00 do 9:00. V restauraci nejsou k dispozici večere. Dále studentský klub bude od 6.8. do 31.8. zavřený.
During the summer holidays will be some changes: Internet connection is free charge. Only registration is required. Bedclothes changing is only on wednesday (odd week) from 8am to 9am. Dinners aren't in student's hall. Students club will be closed from 6.8. to 31.8.
Nahlášení psů
- Sunday, 24. June 2012 -  Komentáře
Prosíme všechny ubytované, aby nahlásili své psy v případě, že tak ještě neučinili. V blízké době bude probíhat kontrola.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

» Síťová TV
» Masařka
» Správci
» Menza
» Kolej
» Síťové FAQ
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Celkem hlasů:
více anket ...