cs.gif  česky
en.gif  english
17. 10. 2018 » 0 °C
       
Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

Zmeny o svatcich / Changes during the holidays
- Monday, 23. December 2013 -  Komentáře
Z duvodu svatku doslo k nasledujicim zmenam:

25.12.2013 - nejsou sitove uredni hodiny

23.12.2013 - 1.1.2014 si nelze vymenit lozni pradlo

24.12.2013 - 27.12.2013 - jsou pozastaveny rezervace na posilovnu a kulturni mistnost

Dekujeme za pochopeni.

Vesele vanoce a stastny novy rok!
Because of holidays there some changes:

25.12.13 - we close network office hours

23.12.2013 - 1.1.2014 - change of bedclothes will not be able

24.12.2013 - 27.12.2013 - reservation of gym and culture room are closed

Thank you for your understanding.

Merry Christmas and happy new year
Revize elektrospotrebicu / Revision of electrical devices
- Monday, 9. December 2013 -  Komentáře
Na koleji se mnozi mnozstvi vypalenych zasuvek z duvodu necertifikovanych prodluzovacek a spotrebicu bez revize. Pred casem doslo k dokonce vyhoreni celeho pokoje prave z duvodu spatne prodluzovacky. Doporucujeme tedy si udelat revizi na zarizeni, ktere je nemaji a odpojovat spotrebice pred odchodem z pokoje/bunky.

Revizi si je mozne udelat pres firmu Revel za 63,- bez DPH v pripade elektrospotrebicu tridy I+II. Jelikoz jsem neposlou clovicka kvuli jednomu spotrebici, tak nam prosim nahlaste pristroje, u kterych ji chcete provest a my az budeme mit vetsi seznam, zavolame technika a ten je udela.
In out dormitory there are more and more burned-out electrical sockets for reasons uncertified extension cords and/or appliances without revision. Some time ago, there was even a whole room burn out just because of bad extension cord. We recommend that you do revision for all devices that do not have it and always unplug all electrical devices before you leave the room / dormitory.

The revision is made possible through the company Revel for 63 crowns (excluding VAT) in case of electrical appliances class I + II. If you want to revision for some device, just let us know and we will call for technician.
- Wednesday, 4. December 2013 -  Komentáře
https://www.facebook.com/events/243648459132606/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular Mikuláš na Masařce, zítra 5.12. se uskuteční akce Mikuláš. Od cca. 17ti hodin bude po koleji pobýhat Mikuláš s partou pomocníků a zvát obyvatele koleje na posezení v H597, samozřejmostí bude dárek od Mikuláše.
Následne od cca. 20ti hodin se akce přesune do H597, kde je pro Vás připraven sud piva a drobné občerstvení.
St. Nicholas at Masarykova dorm, tommorow 5. december will St. Nicholas visit Masarykova dorm. From about 5 p.m. will St. Nicholas with his friends invite people to H597, of course, with little gift for you.
Than from 8 p.m. they will move to H597, where will be beer for free and some refreshments too. https://www.facebook.com/events/243648459132606/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular
Odpojení internetu/Internet disconnection
- Sunday, 1. December 2013 -  Komentáře
V návaznosti na údržbu serveroven v minulém týdnu dojde v Pondělí 2.12. k údržbě poslední ze serveroven, ve večerních až nočních hodinách bude technických z důvodů odpojena část hlavní budovy a nakonec i celá kolej (na krátkou dobu). Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.
Admin team.
After maintenance in majority of server rooms a last one will be in maintenance on Monday 2.12..
So during afternoon or evening hours part of the main bulding and whole dormitory (for a short time) will be disconnected due to technical reasons. Sorry for the inconvenience and thank you for your understanding.
Admin team.
Mikuláš na Masařce/St. Nicholas at Masarykova dorm
- Wednesday, 27. November 2013 -  Komentáře
Dne 5.12.2013 v odpoledních hodinách na Masarykovu kolej zavíta Mikuláš. Více informací bude co nejdříve upřesněno.
In afternoon of 5. december 2013 St. Nicholas will come to Masarykova dormitory. More information will be released soon.
Setkání se Smetanovým triem
- Wednesday, 27. November 2013 -  Komentáře
Dne 2.12.2013 od 18:30 se uskuteční v Zengerově posluchárně (KN:E-107 - budova FEL na Karlově náměstí) XIII. koncert z cyklu Setkaní s hudbou.

Na programu večera je vystoupení Smetanova tria.

Podrobnosti naleznete zde:
http://bit.ly/IfNqse

Facebook fanpage Setkání s hudbou zde:
http://on.fb.me/19hXMkk

Těšíme se velmi na setkání s Vámi a hudbou!
Uzavření tělocvičny/Closing of gym
- Tuesday, 26. November 2013 -  Komentáře
Z důvodu zničeného vybavení v tělocvičně (místnost J282) a neustále otevřených dveří do místnosti, jsme se rozhodli ji dočasně uzavřít a to na dobu dvou týdnů. Během této doby budou probíhat určité změny - nový boxovací pytel, výměna fabek, změna pravidel místnosti atd.
Because of the destroyed equipment in the gym (room J282), and repeatedly open door, we decided to temporarily close gym for two weeks. During this time, there will be some changes - a new punching bag, key exchange, new rules, etc.
Odpojení části hlavní budovy/Part of main bulding disconnection
- Saturday, 23. November 2013 -  Komentáře
V návaznosti na stav serveroven jsme se rozhodli pokračovat v preventivní údržbě, oznamujeme tedy, že dnes zhruba od 17:00 do ukončení opravy (1-2h), bude z technických důvodů odpojena část hlavní budovy. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.
Admin team.
After seeing the state of server rooms yeaterday we have decided to continue with maintenance. So today, roughly from 17:00 till the end of repairs part of the main bulding will be disconnected due to technical reasons. Sorry for the inconvenience and thank you for your understanding.
Admin team.
Odpojení Severního křídla / North wing disconnection
- Friday, 22. November 2013 -  Komentáře
V návaznosti na ukončení oprav na Jihu jsme se rozhodli pokračovat se Severem, oznamujeme tedy, že dnes zhruba od 18:00 do ukončení opravy, bude z technických důvodů odpojeno Severní křidlo. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.
Admin team.
After successful repair in south server room we have decided to continue with a northern server room. So today, roughly from 18:00 till the end of repairs the northern wing will be disconnected due to technical reasons. Sorry for the inconvenience and thank you for your understanding.
Admin team.
Odpojení Jižního křídla / Jih disconnection
- Friday, 22. November 2013 -  Komentáře [1]
Dnes zhruba od 13:30 do ukončení opravy, bude z technických důvodů odpojeno Jižní křidlo. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení. Admin team.
Today, roughly from 13:30 till the end of repairs the southern wing will be disconnected due to technical reasons. Sorry for the inconvenience and thank you for your understanding. Admin team.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

» Síťová TV
» Masařka
» Správci
» Menza
» Kolej
» Síťové FAQ
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Celkem hlasů:
více anket ...