cs.gif  česky
en.gif  english
16. 2. 2019 » 0 °C
       
Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

Odstavka teple vody / Hot water stop
- Wednesday, 2. July 2014 -  Komentáře
Z důvodu pravidelné roční odstávky parovodu (přívod tepla), nepoteče od 15.7. - 21.7. v celé budově Masarykovi koleje teplá užitková voda. Klíče od samostatných sprch na chodbách, které budou v provozu s teplou vodou, budou k zapůjčení na recepci.

Dne 19.7. nepoteče po 11 hodině po dobu zhruba 10 hodin voda vůbec, predzásobte se předem.
In the period from 15.7. to 21.7. hot water will be shutdown due to scheduled maintenance of heat source. The keys to the showers in corrdors (with own heat sources) will be placed on reception.

On 19.7. after 11 a.m. all water sources will be disconected for aprox. 10 hours. Stock up in advance.
Zrušení siťových úřeních hodin / Network office hours cancelation
- Sunday, 15. June 2014 -  Komentáře
Vzhledem k zapnutému síťovému prázdninovému módu jsou až do září zrušeny pravidelné středeční úřední hodiny v H421. V případě potřeby použijte sekci FAQ nebo napište na mail admin(at)mk.cvut.cz .
Due to enable holiday network regime the network office hours in H421 are closed from now to September. In case of problems read FAQ section or write email on admin(at)mk.cvut.cz .
Změna otevírací doby prádelny přes léto / Summer change of time for bed clothes changing
- Tuesday, 10. June 2014 -  Komentáře
Vzhledem ke sníženému počtu ubytovaných bude výměna v letních měsících od 1.7. do 15.9.2014 probíhat každý sudý (kalendářní) týden v úterý od 8 – 9 hodin.
Due to less people staying on dormitory in summer, bed clothes changing time will be changed to every even week on tuesday from 8 to 9 a.m. from 1.7. to 15.9.2014
Stěhování na léto / Summer leaving
- Tuesday, 10. June 2014 -  Komentáře
Pokud se vystěhováváte na léto dne 27.6., učinte tak nejpozději do poledne 27.6.2014.
If you are leaving for summer at 27.6., do it before noon of 27.6.2014.
Upozornění / Warning
- Monday, 2. June 2014 -  Komentáře
Vzhledem k naprostému nepořádku panujícímu na většině buněk a nákladům na úklid externí firmou, bude každý kdo se bude vystěhovávat po 15.6. POKUTOVÁN pokud v jím obývaných prostorách nebude pořádek, tak jak je uvedeno ve smlouvě. A to ať již bude nepořádek způsoben jím nebo ostatními členy buňky. Dohodněte se tedy a ukliďte si tam, nejsme přeci prasata žijící v chlívě.
Due to the utter mess prevailing in most of rooms and the cost of cleaning by external company, will be everyone leaving dormitory after 15th of June FINED if the occupied rooms will be untidy, as is stated in the accommodation contract. Whether mess is caused by him or other members of the cell. Agree on cleaning up in there with your roommates. We're not pigs living in sty or are you ?
- Tuesday, 27. May 2014 -  Komentáře
Zveme Vás na netradiční prezentaci studia na Českém Vysokém Učení
Technickém v Praze.

Na rozdíl od jiných akcí podobného rázu je tato akce pořádána studenty
ve spolupráci univerzitou. Díky tomu budete mít možnost zeptat se na všechny
souvislosti studia.

V průběhu akce vám nejprve představíme strukturu samotné univerzity,
ukážeme vám nejrůznější webové portály a důležité informační zdroje,
které vás budou provázet po celou dobu vašeho studia

Budete mít možnost dozvědět se informace, které se studenti obvykle
dozvídají až v průběhu studia. Díky tomu budete mít možnost se od
počátku věnovat samotnému studiu a neřešit související administrativu.

Pro odvážné jedince zde bude příležitost naobědvat se v Menze.

V odpolední části Vás stávající studenti provedou bludištěm studia na
ČVUT a upozorní Vás na nejrůznější zákoutí, která již byla mnohým osudná.

V závěru uvidíte příklady prakticky využitých znalostí, které získáte v
průběhu studia jednotlivých předmětů.

Mezi jednotlivými přednáškami vám své vysokoškolské zážitky prozradí
také úspěšní absolventi

KDY: 12.6.2014 od 10:00
KDE: Technická 2, Praha 6 - Dejvice, posluchárna T2:D3-309 (3. patro,
naproti schodům)
REGISTRACE: http://tech.su.cvut.cz/regtechnokrati
- Monday, 26. May 2014 -  Komentáře
MayDej je akce tvořená pod záštitou Studentské unie ČVUT, která tento nevšední sportovně společenský den plný zábavy pořádá již po jedenácté pro své členy, ale nejen pro ně. Jedná se o tradiční veselé zakončení semestru a protažení těla před náročným obdobím plným zkoušek a sezením nad skripty.

MayDej probíhá tento rok opět jenom ve sportovních areálech v Dejvicích. Součástí celého dne jsou probíhající turnaje ve fotbale, florbale, volejbale, nohejbale. Ve všech čtyřech sportech se budou vyhlašovat nejlepší týmy.

Kromě sportovních aktivit se budou také na Kotlářce roztáčet pípy a grilovat. Tento rok máme pro Vás opět připravených pár novinek, takže určitě přijeďte a uvidíte to sami.

Akce se koná v sobotu, 31. 5. 2014 v prostorech areálů ČVUT Kotlářka a Juliska. K účasti ve sportovním klání je nutná registrace týmu a složení registračního poplatku na místě. Registrační formulář a informace o výši poplatků se nachází ve spodní části této stránky. Více informací na www.maydej.cz
Grilovačka 4.6.2014/Grillparty 4.6.2014
- Monday, 26. May 2014 -  Komentáře
Studentský klub Masařka pořáda grill párty 4.6.2014 na dvoře Masarykovy koleje. K dispozici bude sud piva, více informací se dovíš na naších facebookových stránkach a v udalosti na facebooku.
Student club Masarka organize grill party at 4.6.2014 on court at Masarykova dorm. There will be beer, more information are presented on our facebook page and on event page on facebook.
Zprávy od vedení / Message from dormitory management
- Wednesday, 21. May 2014 -  Komentáře
1)Při přechodu na nový ubytovací systém ISKAM došlo k systémové chybě u vyúčtování elektroměrů, důsledkem čehož byli většině studentů vraceny vysoké částky.  Je třeba počítat s tím, že při odchodu z koleje dojde k reálnému zúčtování a tudíž bude třeba rozdíl doplatit.
2) Včera došlo k výpadku telefonní ústředny. Většina linek, včetně platebního terminálu na recepci, je nefunkčních.  Došlo k poškození části hardwaru a je nutno objednat náhradní díly, nejbližší termín opravy je v pátek 23. 5.
3) Při nedávné electrické revizi neprosli elektrické rozdvojky umístěné v kuchyních. Tyto rozdvojky byli proto odstraněny. Máte tedy 2 možnosti a to bud používat vždy pouze sporák nebo ledničku a nebo si koupit vlastní rozdvojku na vlastní odpovědnost.
1) When setting up new system ISKAM an error ocured with electric power consuption payment and big part of you got big amount of money back. Be prepared that you will have pay corected amount of money next month payment.
2) Telephone switchboard got broken so big part od telephones on rooms is not working. The payment terminal on reception is not working too. It is hardware problem and replacement parts have to be ordered. Estemiated date of corrtection is Friday 23.5.
3)In recent electric control the kitchen power strips have been marked as invalid. These strips were therefore removed. So you have two options either uses only a stove or refrigerator or buy your own power strip to you own personal responsibility.
MeziBloky 2014
- Tuesday, 6. May 2014 -  Komentáře
I letos se bude konat studentsky festival MeziBloky, tak neváhejte a pridejte se. Více informací na mezibloky.cz .
There will be student festival MeziBloky this year again, don't wait and go have some fun. More info on mezibloky.cz .

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

»
» Masařka
» Správci
» Síťové FAQ
» Menza
» Kolej
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Celkem hlasů:
více anket ...