cs.gif  česky
en.gif  english
23. 2. 2018 » 0 °C
       
Blogy | Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

Lukas Kostensky - Monday, 26. May 2014 -  Komentáře
MayDej je akce tvořená pod záštitou Studentské unie ČVUT, která tento nevšední sportovně společenský den plný zábavy pořádá již po jedenácté pro své členy, ale nejen pro ně. Jedná se o tradiční veselé zakončení semestru a protažení těla před náročným obdobím plným zkoušek a sezením nad skripty.

MayDej probíhá tento rok opět jenom ve sportovních areálech v Dejvicích. Součástí celého dne jsou probíhající turnaje ve fotbale, florbale, volejbale, nohejbale. Ve všech čtyřech sportech se budou vyhlašovat nejlepší týmy.

Kromě sportovních aktivit se budou také na Kotlářce roztáčet pípy a grilovat. Tento rok máme pro Vás opět připravených pár novinek, takže určitě přijeďte a uvidíte to sami.

Akce se koná v sobotu, 31. 5. 2014 v prostorech areálů ČVUT Kotlářka a Juliska. K účasti ve sportovním klání je nutná registrace týmu a složení registračního poplatku na místě. Registrační formulář a informace o výši poplatků se nachází ve spodní části této stránky. Více informací na www.maydej.cz
Grilovačka 4.6.2014/Grillparty 4.6.2014
Lukas Kostensky - Monday, 26. May 2014 -  Komentáře
Studentský klub Masařka pořáda grill párty 4.6.2014 na dvoře Masarykovy koleje. K dispozici bude sud piva, více informací se dovíš na naších facebookových stránkach a v udalosti na facebooku.
Student club Masarka organize grill party at 4.6.2014 on court at Masarykova dorm. There will be beer, more information are presented on our facebook page and on event page on facebook.
Zprávy od vedení / Message from dormitory management
Petr Prazak - Wednesday, 21. May 2014 -  Komentáře
1)Při přechodu na nový ubytovací systém ISKAM došlo k systémové chybě u vyúčtování elektroměrů, důsledkem čehož byli většině studentů vraceny vysoké částky.  Je třeba počítat s tím, že při odchodu z koleje dojde k reálnému zúčtování a tudíž bude třeba rozdíl doplatit.
2) Včera došlo k výpadku telefonní ústředny. Většina linek, včetně platebního terminálu na recepci, je nefunkčních.  Došlo k poškození části hardwaru a je nutno objednat náhradní díly, nejbližší termín opravy je v pátek 23. 5.
3) Při nedávné electrické revizi neprosli elektrické rozdvojky umístěné v kuchyních. Tyto rozdvojky byli proto odstraněny. Máte tedy 2 možnosti a to bud používat vždy pouze sporák nebo ledničku a nebo si koupit vlastní rozdvojku na vlastní odpovědnost.
1) When setting up new system ISKAM an error ocured with electric power consuption payment and big part of you got big amount of money back. Be prepared that you will have pay corected amount of money next month payment.
2) Telephone switchboard got broken so big part od telephones on rooms is not working. The payment terminal on reception is not working too. It is hardware problem and replacement parts have to be ordered. Estemiated date of corrtection is Friday 23.5.
3)In recent electric control the kitchen power strips have been marked as invalid. These strips were therefore removed. So you have two options either uses only a stove or refrigerator or buy your own power strip to you own personal responsibility.
MeziBloky 2014
Petr Prazak - Tuesday, 6. May 2014 -  Komentáře
I letos se bude konat studentsky festival MeziBloky, tak neváhejte a pridejte se. Více informací na mezibloky.cz .
There will be student festival MeziBloky this year again, don't wait and go have some fun. More info on mezibloky.cz .
Lukas Kostensky - Tuesday, 18. March 2014 -  Komentáře
Ak sa chcete dozvedieť niečo viac o študentskej únii, do ktorej patrí aj Studentský klub Masařka , prípadne by ste sa radi aktívne zapojili, prídte 26.3. do h597. Na začiatku bude krátka prezentácii o Študentskej únii a potom sa presunieme na pivo dole do študentského klubu. https://www.facebook.com/events/552827711483022/?ref=22
  If you would like to know something about Student union of CTU (club Masarka is also member), or you are interested into doing something for us. Come 26. march to h597 where will be short presentation after which we will move downstairs to Student club for beer. https://www.facebook.com/events/552827711483022/?ref=22
Soutěž pro všechny studenty a absolventy doktorských studijních programů
- Saturday, 15. March 2014 -  Komentáře
Rádi bychom Vás informovali, že sdružení CESNET, jehož členy jsou veřejné vysoké školy a Akademie věd České republiky, vyhlašuje celostátní soutěž pro všechny studenty a absolventy doktorských studijních programů (Ph.D.) do 35 let..

Věřím, že jde o zajímavou informaci, která by zaujala i vaše studenty a čtenáře..

Předmětem soutěže je zpracování případové studie inovativního využití služeb národní e-infrastruktury CESNET ve vědě, výzkumu či vzdělávání (nebo návrh služby nové). Hlavní cenou pro nejlepší návrh je finanční částka 100 000 Kč! Soutěž bude oficiálně vyhlášena v pondělí 17. 3. 2014.  Veškeré informace, termíny a podrobné podmínky soutěže jsou k dispozici na www.cesnet.cz/soutez..

Cílem soutěže je podpořit mladé vědecké pracovníky a studenty a zároveň v této komunitě zpopularizovat moderní IT služby a jejich využití pro vědeckou a výzkumnou práci. E-infrastruktura CESNET poskytuje služby především v oblasti informačních technologií, ale aplikační doména soutěžních případových studií není v žádném případě omezena pouze na tento obor.  Naopak jsou vítány návrhy využití služeb e-infrastruktury napříč nejrůznějšími vědními obory, například v biologii, chemii, lingvistice či jakýchkoli jiných přírodních nebo humanitních vědách..

Česká národní e-infrastruktura pro vědu, výzkum a vzdělávání je součástí Cestovní mapy ČR velkých infrastruktur pro výzkum, vývoj a inovace a je rozvíjena za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Nabízí celou řadu služeb pro moderní vědeckou a výzkumnou práci – výkonnou počítačovou síť, výpočetní clustery vybavené programy pro celou řadu oborů, vysokokapacitní datová úložiště pro ukládání a sdílení dat, prostředky pro multimediální komunikaci usnadňující spolupráci distribuovaných týmů a další informatické nástroje pro řešení problémů z celé řady oborů (viz www.cesnet.cz/sluzby).
Ztráta klíčů od prádelny
- Friday, 14. March 2014 -  Komentáře
Pokud používáte prádelny a ztratíte od ní klíče, tak musíte uhradit jejich ztrátu tzn. 150,- a dále výměnu systémové vložky ve dveřích od prádelen, za kterou se účtuje podle ceníků škod 700,- Dejte si tedy na prosím pozor na klíče a to nejen od prádelen!
If you will use laundry room and you will lost key, you have to pay 150 CZK for key and then replacement of lock in the door from the laundry, which it is according to the rates of damage 700 CZK
Please watch out your keys.
Hry pro eX Games
Petr Prazak - Tuesday, 11. March 2014 -  Komentáře
Ahoj, tak tu pro vás máme finální výběr her na páteční eX Gaming LANku . Omlouvám se za zpoždení, ale znáte to, co si clověk neudělá sám ...
Bude tam: (serazeno podle hodnocení)
CS:1.6
Unreal Turnament 2004
Auta - FlatOut2
Age Of Empires 2
Warcraft 3 + The Frozen Throne
DotA (kterou dohodneme na miste)
A mozná pár dalších zajímavých her!
Hi, there are games for Friday eX Gaming LAN party, sorry for being late but you know it. What you don't do yourself...
It will be : (ordered by popularity)
CS:1.6
Unreal Turnament 2004
Cars - FlatOut2
Age Of Empires 2
Warcraft 3 + The Frozen Throne
DotA (which one will be discused on place)
And maybe some more interesting games!
Znovuotevření tělocvičny
Petr Prazak - Friday, 28. February 2014 -  Komentáře
Konečně byla pro vás otevřena tělocvična!!!
Finally, the gym has been opened for you!!!
LAN party Masařka
Petr Prazak - Wednesday, 26. February 2014 -  Komentáře
Chtěli by jsme pro vás v Březnu zorganizovat LAN párty, pokud by jste měli zájem vyplňte prosím tento formulář.

Admin team.
We want to make a LAN party for you in March, if you are interested fill the form this please.

Admin team.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

» Síťová TV
» Správci
» Masařka
» Menza
» Kolej
» Síťové FAQ
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Chcete na koleji saunu a jak často byste ji týdně navštěvovali?
(25) Ano, pokud možno každý den
(88) Ano, minimálně jednou týdně
(23) Ano, cca jednou měsíčně
(6) Spíše ne
(13) Určitě ne
Celkem hlasů: 429
více anket ...