cs.gif  česky
en.gif  english
23. 9. 2018 » 0 °C
       
Blogy | Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Komentáře k článku

Úklid
- Wednesday, 21. November 2007 -  Komentáře
Připomínky, stížnosti nebo i pochvaly týkající se úklidu můžete psát do sešitu umístěného na recepci.

Upozornění: Úklidová firma není povinna odnášet z pokojů a chodeb odpadky umístěné mimo koše (krabice, igelit. tašky s odpadem,…). Zároveň nelze po nikom požadovat uklizení míst, kam je zamezen přístup (věci na poličkách, špinavé nádobí ve dřezu nebo na vařiči,…). Pokud se tak děje, je to pouze dobrá vůle ze strany uklízeček.

K ukládání odpadků slouží odpadkové místnosti na třetím, čtvrtém a pátém patře (část objektu „H“), případně kontejnery na dvoře, kam je student povinen své odpadky odnášet!!!
Attention! The cleaning company's duty isn't to clean your garbage from any other place than your recycle bin. That includes plastic bags, paper boxes, etc. Neither they have to clean places where they don't have access (shelves, dirty dishes in the sink or on the cooker, etc.).

There are garbage rooms on third, fourth and fifth floor of main wing (the part "H") or containers in the dorm yard, where all students have to put their garbage.
Ištván - 2008-01-31 21:59:35
Když teď teda víme, co uklízečky nemusí, bylo by vhodné vyvěsit i to, co musí.
Pavel - 2007-11-21 22:12:56
Na jakým jsi pokoji? V pátek mám schůzku s vedoucí té úklidové firmy, tak to pořešíme. Uklízet ti samozřejmě mají i koupelnu s WC. Případně to můžeš napsat i do toho sešitu na recepci.
Zoltán - 2007-11-21 18:07:35
Nám někdy nevytřou podlahu, nevim jestli maj mýt i koupelnu a wc, ale to taky nedělaj a ráno, když uklízej, tak řvou na přes celou chodbu, to mě někdy strašně leze na nervy, protože uklízí už od sedmi a když jdou k nám na pokoj, tak skoro nezaklepou, potom na nás čumí, protože nejsme oblečený ... :)

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

» Síťová TV
» Masařka
» Správci
» Menza
» Kolej
» Síťové FAQ
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Jste spokojeni s kvalitou, množstvím a cenou jídel v menze?
(12) Určitě ano
(29) Spíše ano
(14) Spíše ne
(25) Určitě ne
(10) Nechodím do menzy
(2) Nevím
Celkem hlasů: 467
více anket ...